Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek túl a nyilvános...

Hogyan lépjek túl a nyilvános megaláztatáson?

Figyelt kérdés

Pénteken nagyon megalázott az egész osztály előtt a tanárom, azóta is folyamatosan erre gondolok, pedig lefoglalom magam, de így is a fejemben vannak a gondolatok..

Már többször újraálmodtam a szituációt..

Még soha senki nem alázott meg ennyire (mondjuk kevésbé se), és nagyon fáj még mindig. A tanár szemébe sem tudok nézni, legszívesebben bevernék párat..


Szóval ez pénteken történt, és azóta így érzek.. Mit tegyek? Ráadásul az önbizalmam is nagyon csorbult...


2012. okt. 8. 20:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%

Csak gondolj arra, hogyha kijárod az iskolát és találkozol vele, bucira vered a fejét.

Beválik, tapasztalat.

2012. okt. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

A többiek is biztos érzik hogy a tanár túl lőt a célon

és a tanárt itélik el nem téged.

2012. okt. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Hát az osztályban nincsenek oda értem, olyan csendes, visszafogott lány vagyok, ezért nem értem, miért utál engem ennyire ez a tanár.. Most vagyok 11-es, eddig is feltűnt, hogy nem szeret engem, de sosem alázott még meg...

Annyira fáj...

2012. okt. 8. 20:21
 4/18 A kérdező kommentje:
Ráadásul páran még röhögtek is a beszólásán... :(
2012. okt. 8. 20:22
 5/18 anonim ***** válasza:
Nyugi nálunk is sok mindenkit megaláztak már a tanárok. Nem tudom hanyadikos vagy, de mi 12. és még ha a tanárnak is van igaza akkor is az osztálytársunkat védjük. Nálatok sincs máshogy. Ebben a korban így van. Senki nem foglalkozik vele, és szerintem neked sem kell. Később meg majd ha kijárod a sulit jól meg is püfölheted. :D:D
2012. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mi történt egész pontosan?
2012. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért és hogyan alázott meg? Mit csináltál?

Egyébként bunkóság egy tanártól igy viselkedni a tanitványával. Ne törõdj vele, ezzel megmutatta, hogy nem meltó erre a pályára. En azt szoktam mondani, aki megaláz másokat, az azért teszi, mert õt is megalázzák.

2012. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni mi történt.
2012. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Annyi, hogy béna vagyok tesiből és nem tudok kötelet mászni... Én próbáltam, de leestem róla kb 10 cm magasról, erre kiröhögött és azt mondta, hogy még erre sem vagyok képes, milyen béna vagyok, stb..
2012. okt. 8. 20:32
 10/18 A kérdező kommentje:
Mármint sok mindent nem tudok megcsinálni, de én próbálom.. Tavaly is kiröhögött amikor hátrafelé kellett bukfencezni és egy csomót reccsent a nyakam, úgy fájt utána.
2012. okt. 8. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!