Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Külföldön rendesebbek az emberek?

Külföldön rendesebbek az emberek?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom, hogy külföldön (Hollandia, Franciaország, Svédország, Finnország, Japán) kedvesebben bánnak az emberekkel, kedvesebben, toleránsan viszonyulnak az emberhez mint itthon ahol élünk.Azt is hogy jobbak a munkakörülmények és a fizetés is.Ez mennyire igaz?

Normális, racionális választ kérnék.

Köszönöm!



2012. dec. 18. 14:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ami a munkakörülményeket illeti, én is ezt hallottam. A fizetések magasabbak (a felsorolt országokban), ez egyértelmű. Hogy a mindennapokban milyenek, azt nem tudom. Persze egy-két történetből azért nem szabad általánosítani, de lehet benne valami.
2012. dec. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Város és ország függő. Sok helyen rendesebbek, sok helyen egyáltalán nem.
2012. dec. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
75%
Norvégia, Svédország, Finnország, Észtországról nekem ezek a tapasztalataim. Tényleg egész más, sokkal rendesebb mindenki, toleránsak, segítőkészek az emberek, nem csak külföldiekkel. Nyugodtabbak is, persze ez szerintem pont amiatt van így, hogy ottani fizuból simán jól meg lehet élni, nem kell idegeskedniük, stb. Még az utolsó iskolai takarítónő is tök vidáman mesélte, hogy igen, ő ebből eltartja a két gyerekét, nem is élnek rosszul. Én mindenképp vissza fogok menni valamelyik említett országba. Magyarország nem lesz már jobb, itt csak megőrül az ember, teljes reménytelenség van.
2012. dec. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
anno mikor németországban voltunk szinte minden ember megállt zebránál, volt aki akkor is amikor csak az út szélén nézelődtünk, és zebra sem volt.
2012. dec. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 schocko ***** válasza:
71%
Sokkal rendesebbek. Eleinte nekem is furcsa volt, de itt Németországban hihetetlenül udvariasak az emberek. Elképesztő milyen nyugalomban lehet élni, nem hittem volna...
2012. dec. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy dolgot ne felesetek le!

Sajnos mi ha ki megyünk külföldre bevándorlónak számítunk sajnos. De ez is ember függő.

2012. dec. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
66%
Persze,külföldön a kerítés is kolbászból van.
2012. dec. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 schocko ***** válasza:
55%
És külföldön nagyon kiszúrják ám a bevándorlókat...ugyan már, a nagyvárosok lakosságának nagy része bevándorló, vagy valamelyik másik országrészből ment oda...senki sem törődik azzal, hogy ki honnan jött...(Nem Magyarország!)
2012. dec. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Nincs is belőle sehol probléme gondolom.Pláne nincs Angliában pl.
2012. dec. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
95%

Angliában imádják a bevándorlókat. Legutóbb mikor arra jártam, pont egy helyi rádióban arról beszélgettek 1 órát, hogy mit lehetne tenni a bevándorlók ellen, akik elveszik az igazi angoloktól az alja munkákat, mert még olcsóbban hajlandóak dolgozni.

Biztos kedvesek, rendesek és segítőkészek lesznek.

2012. dec. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!