Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Kanada vagy Amerika? Minél...

Kanada vagy Amerika? Minél több szempont alapján váląszoljatok, melyiket szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 02:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Kanadában élek... ha nagyon választani kell akkor Kanada, de csak azért mert jobb a közbiztonság és valamivel jobb (de még mindig gyatra) az egészségügy.
2012. dec. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
en amerikaban elek es azert nem valasztanam kanadat mert ott HIDEG van xd
2012. dec. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Itt Ontario déli részén nincs hideg. Ha hiszed ha nem már tavaly is alig volt havunk, idén meg még csak 2x, de nem jelentősebb mennyiség. Ami elég fura mert mikor kijöttünk annakidején térdig érő havak voltak.
2012. dec. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
itt meg iden csak 1x volt eddig pont ma ho, de eppen keszulunk floridaba koltozni. ahol ho van az nekem tul hideg :D
2012. dec. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem USA a nagy álmom, tehát élni mindenképpen ott szeretnék, de Kanadát is nagyon szívesen megnézném, különösen Vancouvert.

Azt nem mondtad meg, hogy milyen szempontból kérdezed: mint turista vagy odaköltözi?

2012. dec. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Minden szempontból, mármint hogy ki hogyan szereti az ottani tájat, embereket, időjárást, szokásokat. Nekem Kanada sokkal szimpatikusabb mindent összevetve, mint Amerika. Amerikában is csak a hegyvidékeket szeretem. De odaköltözni, soha nem tenném meg. Akkor inkább Ausztria, az meg itt van a szomszédban, és mindkettőnél jobban tetszik. :)
2012. dec. 30. 13:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a hegyes tájakat szereted akkor kavaslom British Columbia tartományt Kanadában. Csak az a baj, hogy elég drága, de a Sziklás-hegység kárpótól. Ha már hegyek...
2012. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez nem is kérdés egyértelmű hogy Kanada.

1.Jobb a közbiztonság

2.Szebb a környezet (legalábbis nekem jobban tetszik)

3.Jelenleg jobb gazdasági helyzetben van mint az USA.

4.Az emberek segítőkészek,udvariasak,kedvesek.(Persze mindenhol van elmebeteg)

5.Európaiasabb.(Tetszik hogy a jobb amerikai szokások megtalálhatók Kanadában de mégsem különbözik annyira európától)

6.Jobban tetszik a kultúra.

7.Nagyobb hangsúlyt fektetnek az oktatásra legalábbis szerintem.(Szerintem okosabbak mint a déli szomszédaik)

8.Jobb a közlekedés.Szóval a busz,vonat,komp(Vancouverben) közlekedés jobban megvan szervezve mint az USA-ban.

9.Nagyon ügyelnek a tisztaságra értem itt ez alatt hogy az utcák nagy része tiszta(normális helyen persze)a parkok iskolák környéke is nagyon tiszta a busz,vonat minden ki van takarítva.

10.Nem tudom miért de imádom Kanadát.:)

2012. dec. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!