Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Normális hogy a cigány gyereke...

Normális hogy a cigány gyerekek így viselkednek?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=By8OY..

Többek közt azokat kérdezem akik elutasítják pl a Magyar Gárdát, azoktól szeretném megtudni hogy hagynák-e hogy például az anyjuk vagy a húguk az éjszakai órákban gyalogosan menjen végig azon az utcán ahol ezek a "fiatalok" ügyelnek a rendre?



2013. jan. 1. 08:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
17%
Ez egyértelmüen BEÁLLITOTT videó, elvégre mindenki tudta, hogy éppen felveszik öket, és gondolom, ezért kaptak jó fizetést is.
2013. jan. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
87%
Beállított? :) Mert hogy nem szoktak így viselkedni mi? :D Amúgy tisztességes emberek a videó szereplői, dolgozni járnak, nem nagyképűek , nem gondolják hogy jobbak másoknál, csak ha munkáról van szó :DD
2013. jan. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
41%
Hello MTV, welcome to mélyszegénység...
2013. jan. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
16%

Egyébként a Jobbik szívesen alkalmazza a magyarellenes kifejezést sok mindenre, akkor a cigányok miért nem nevezhetik cigányellenesnek a Magyar Gárdát?

Nagyszerű üzenet a vonulgatás, de mit is jelképez tulajdonképpen? Mert szerintem csak az ellentéteket fokozza. Mennyen oda a gárda aztán szabályozza meg a patakot... Nem, a munka büdös, a vonulgatás egyszerűbb.

A videóban szereplő cigányok olyan mély szegénységben élnek, amit te elképzelni sem tudsz a kellemes házadból, miközben hisztizel, hogy nem lehet megélni.

Hogy kannibálok lennének azt kétlem egyébként, meg azt is, hogy dögöket ennének.

2013. jan. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%

Biztos nem nézem meg a videót, így is tudom milyenek és csak felhúzna idegileg.

A cigányság alapból nem normális, tisztelet annak a kevéske kivételnek, akik tényleg igyekeznek.

2013. jan. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja, marha kényelmes házam van, albérlet, lavórban fürdéssel, kinti wc-vel, télen majd megfagyok mégse viselkedem úgy, mint a cigányok...
2013. jan. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
A beállitott arra vonatkozik, hogy ha valaki tudja, hogy videózzák - ,mert itt egyértelmüen tudják, és igy viselkedik, akkor az nem a természetese viselkedése, hanem az, amiért megfizetik a felvétel során.
2013. jan. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Az hogy valaki szegény még nem kell azt eredményezze hogy emberileg egy erkölcstelen, emberi hulladék legyen. A nő szemébe hazudik hogy márpedig ő nem dobott semmit a patakba, és amikor nem tudja letagadni akkor meg árulónak nevezi a nőt. Gondolom a végtelen hazudozás nem a szegénység következménye, hanem talán fordítva akkor folyamatosan hazudozik az nem kell sehová. Ezzel a kis filmmel elintézték ezek a fiatalok hogy ne vegyék fel normális helyre mert lesüt róluk hogy az IQ szintjük annyi kb mint egy joghurtnak, extra nagy gyümölcsdarabokkal.
2013. jan. 1. 11:14
 9/24 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon soknak ilyen a hozzáállása. Főleg azoknak akik ilyesmi helyen élnek ahol csak ők vannak, ugye a nagy nyomor, elnyomják azokat is akiknek lenne valami tervük az életben, itt ez a baj. Sajnos ezek azok akik a videóban is vannak, ők így élnek ott, azt hiszik hogy ez a normális, kukázásból élnek, lopnak stb.... Persze vannak kivételek is én tudom láttam már olyat aki ebbe van benne.

Én azért elég sok cigányt ismerek és én eddig két fajtával ismerkedtem meg, egy olyanokkal akik a videóban szerepeltek és egy olyannal akik normális életet élek, van állásuk, gyereket suliba járatják, a fiatalabb is vagy szakmát tanul vagy elmegy dolgozni.

Vannak ilyenek is, én ismerek ilyet aki szakmát tanult és elment dolgozni személyes szomszédom például dolgozik, elvan, jól végzi a dolgát, senki nem panaszkodik rá, meg ezek rendesek is is mert segítenek mindenben nem viszik el tudtom nélkül a cuccaimat, nem kötekednek.

Most lehet itt fujogni meg lehordani, de ez így van vannak olyanok akik próbálnak emberi módon élni, és vannak olyanok akiknek jobb ez az élet amit a videóban láthattunk.

2013. jan. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
nem, ezek már úri cigányok, hogy nem ugrottak neki kamera előtt a többieknek.
2013. jan. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!