Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ha egy szemmel...

Mit gondoltok, ha egy szemmel láthatóan fiatal anyukát -akiről kiderül, hogy még fiatalabb mint a hogy azt gondoljátok- 3 gyermekkel láttok? (mind a 3 az övé, tiszták, rendezettek a gyerekek és viselkednek,5 év alattiak és nincs iker)

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 15:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
De jó neki! Ennyit.
2011. nov. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire fiatal? Nekem is 3 van 5,3 és 1 évesek és csak gratulálni tudok az anyukának ha mindennap újult erővel, tisztességesen csinálja mert tudom milyen marha nehéz. Ja és kicsit sajnálom is:))) Bár tudom, bizonyos szempontból milyen jó, de másikból meg igen sok energiát igényel 3 ilyen kicsi gyerek.

De a gyerekek személyiségétől is függ amúgy a helyzet nehézsége.

2011. nov. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és természetesen minden elismerésem az övé!

Nem lehet könnyű 3 pici gyermekkel.

2011. nov. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Gratula neki, tökéletes anyuka. Nem a kor számít hanem az, hogy a gyermekeket hogyan neveli illetve ha az anyagiakban sincsenek gondok akkor miért számítana a kora?! :)
2011. nov. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy jó neki :) biztos nem könnyű, de szeretem látni ha van ilyen anyuka is!
2011. nov. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

25 éves az anyuka,a gyerekei:4 és 2 évesek,illetve lassan 2 hónapos a legkisebb.

Ami az anyagiakat illeti,az apuka dolgozik,sok hitelük van,szűkösen jönnek ki...


Örülök,hogy nem az jutott az eszetekbe,hogy "na,ez is biztos segélyre hajtott!"


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. nov. 6. 15:54
 7/14 anonim ***** válasza:

A 2-es hsz vagyok én egyszer válaszoltam itt egy hasonló kérdésre és volt vagy 30 válasz amiből kb. 20 az volt hogy nem normális az illető meg hogy jaj de sajnálják és hogy de szörnyű lehet mert ők már 1-2 gyerektől is sokszor besokallnak stb...

Illetve érkeztek a tanácsok miszerint azt a 3 gyereket el is kell indítani az életben stb. (mintha erre senki se gondolna rajtuk kívül).

2011. nov. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szeretem az ilyen "széles látókörű" embereket! :-)

Remélem ide nem téved belőlük!

2011. nov. 6. 16:07
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

24 éves vagyok (a férjem is ennyi), van egy 4 és egy 2 éves kisfiunk. 25 leszek mire megszületik a kistesójuk.

Az én gyermekeim is mindig tiszta, rendezett ruhában vannak, megkapnak mindent amire szükségük van, jól nevelt, kiegyensúlyozott (mások elmondása szerint), boldog gyerekek.

Nem vagyunk gazdagok, de ők a legfontosabbak, igyekszünk számukra mindent megteremteni.

Nem véletlen becsúszott gyerekek, az első baba fogantatása előtt egy évvel volt az esküvőnk.

Számomra nem az a furcsa ha fiatal több gyermekes anyukát látok, hanem az, hogy ezt manapság ennyire elítélik. Az első babánk születésénél még a kórházban is azt éreztem, hogy lenéznek amiatt hogy ilyen fiatalon szültem. :(

Minden elismerésem az említett anyukáé, tudom hogy nem lehet könnyű, mert néha a 2 fiam is kiakaszt. :)

2011. nov. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Itt megoszlott a vélemény, sőt a többség kiakadt az 5 év 3 gyerek kapcsán.

Itt a korról nem volt szó.

2011. nov. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!