Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Ha valakinek iPhone-ja van az...

Ha valakinek iPhone-ja van az automatikusan azt jelenti, hogy gazdag?

Figyelt kérdés

2013. jan. 15. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem feltétlenül. Áruhitelből is meg lehet venni (vagy akár nyerni) és ehhez nem kell gazdagnak lenni. Használtan vállalható árak mellett hozzá lehet jutni a régebbi generációkhoz. Viszont újonnan árát tekintve mindenképp egy prémium kategóriás termékről van szó és ha valaki nem eszeveszett sznob, hogy valóban fontos dolgoktól vonja el a tőkét, csak hogy legyen egy spyphoneja, akkor bizonyára van mit a tejbe aprítania.
2013. jan. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
nem. Lehet csupán nagyzolós, és nyögi a hitelt rá.
2013. jan. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
UK ban élek és itt a legcsóróbbak is simán megengedhetik maguknak. Nincs rá hitel, ha előfizetéssel van sem.
2013. jan. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
72%

A gazdagsag rohadtul nem egy ~250 ezres telefonnal kezdodik.

Ha valaki erre veri magat azzal inkabb azt arulja el h csoro, es neki ez is nagy dolognak szamit.

Az h Mo-n sokan igy gondoljak h iphone=gazdagsag az elarul valamit a gazdasagi helyzetrol.

2013. jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Sokan képesek iszonyat magas havidíjakért bevállalni drága telefont általában 2 éves hűséggel, persze mellette fizetni kell a telefont részletét is.


Szerintem egy felsőkategóriás telefon annak éri meg aki ki tudja használni a tudását, és persze nem rokkan bele a számlába és a törlesztésbe.

2013. jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem... Nyilván egy statuszszimbólum, de ennyi is. Nem feltétlenül gazdag az, akinek van. A gazdagság máshol kezdődik...
2013. jan. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
7%
Nekem is Iphonom van és egyáltalán nem vagyok gazdag,de csóró se olyan középkategória és TALÁLTAM A TELEFONT!!
2013. jan. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sysyqueen válasza:
nem feltétlenül... a sógornőmnek három gyereke van minimálbérből megengedhette magának hogy a két nagyobbik gyereknek mittom én milyen tabletet vegyen... akkor... simán nem egy olyasvalami ami azt jelentené hogy hű de tele vagyok pénzel...
2013. jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!