Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Egyedül vagyok ezzel? Vagy nem?

Egyedül vagyok ezzel? Vagy nem?

Figyelt kérdés
15/F Már egy ideje kezd kialakulni a végleges énem, a világnézetem.És azt vettem észre, hogy nem vagyok büszke arra, hogy fehér bőrű vagyok. (Nem vagyok rasszista) Az már biztos, fehérből nem lehetek fekete. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy egyedül vagyok-e ezzel?

2012. dec. 26. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Értelmes ember nem büszke a külsejére, mert az nem a saját érdeme. Arra legyen büszke mindenki, hogy milyen ember, mit ért el az életben.
2012. dec. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pietrosol ***** válasza:
97%

Szia!


"Már egy ideje kezd kialakulni a végleges énem, a világnézetem."


Erre ne vegyél mérget!

2012. dec. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 loupsolitaire ***** válasza:
100%

Napozz sokat, akkor bebarnulsz. Egyébként én is szívesebben lennék zöld színű, de hát így születtem (tehát "fehérnek"), mit tehetnék?...


15 évesen se a végleges "éned", se a világnézeted nem alakul ki. Majd később.


"A rasszizmus olyan gondolkodásmódot jelent, amely az emberek külsejében megfigyelhető eltéréseket kiemeli, ezekhez morális, társadalmi vagy politikai különbségeket rendel hozzá, és az így létrehozott csoportok között – feltételezett tulajdonságaik vagy értékeik alapján – hierarchiát állít fel."

Rasszista vagy.

2012. dec. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mustafa33 ***** válasza:
100%
Bizony, bizony, hogy te rasszista vagy! És ez még rosszabb, ha a saját fajtádat fogod gyűlölni (vagy szégyelni), mit ha a másikat. A tótoknak van egy igaz közmondásuk: A törökké vált rosszabb a töröknél.
2012. dec. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem tök mindegy, milyen színű a bőröd? Nem a barnaságtól leszel menő.
2012. dec. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!