Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Nálunk miért van bekerítve...

Nálunk miért van bekerítve minden, mindenhol kerítés van, az USA-ban miért nincs sehol?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 21:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Az usában mindenkinek fegyvere van :D
2013. ápr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt mondjuk én sem értem. Olyan házakban laknak vidéken,hogy konkrétan be lehet mászni a tornácról. Meg kimész az ajtón, és egyből kint vagy az utcán. Nulla biztonságérzet, és még a kerítés hiánya is.

De valószínűleg igaza van az előttem szólónak, a fegyver megadja a biztonságérzetet! :)

2013. ápr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Mert maguk a házak vannak biztonsági rendszerre kapcsolva, szóval a kertbe esetleg bemehetsz, a házba már nem, mert egyböl beindul a riasztó.
2013. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem érezném jól magam kerítés nélkül, és nem azért mert félek, hogy bejönnek, habnem mert így tudom, hogy meddig az enyém és az csak az enyém. Meg például fel nem tudom fogni, hogy mit csInálnak a kutyával ha van? Én nem bírnám ki, hogy van egy kertem és nem engedhetem ki a kutyáimat felügyelet nélkül mert nincs kerítés... Ha erre vágynék akkor panelba költöznék.
2013. ápr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, az egyik a riasztó ami minden házban van, és a fegyverviselési engedély. Ha itt is mindenki tarthatna fegyvert, te sem olyan szívesen törnél be senkihez, mert simán lelőhet, mondván, hogy birtokháborítást követtél el.
2013. ápr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha USA-ban betörsz valahová, jó eséllyel egy töltött shotgunnal fogsz szemezni, aztán heccsát.
2013. ápr. 17. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Általában csak az előkert nincs elkerítve, a hátsókerteket sokszor elkerítik. Így tudják kiengedni a kutyáikat stb.

Viszont ez sem elég, mert pl egy család, akiknél én laktam, azok elkerítették a hátsó kertet, de folyton nyitvahagyták a kaput és a hátsó ajtót is...

Nem értettem, hogy miért nincs kerítés, hogy őszinte legyek, de az amerikaiak se tudják (már akit megkérdeztem). Egyszerűen nem dívik. Magyarországon is sok olyan kerítés van, ami csak mutatónak van odabiggyesztve és semmiféle védelmi funkcióval nem szolgál.

2013. ápr. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert az amcsi törvények lehetővé teszik, hogy megvédd magad. Ha bejön valaki, lelövöd. Ha ezt nálunk csinálnád, mennél a börtönbe. Pedig mennyivel jobb lenne itt az élet, ha a cigányok ellen hasonlóan védekezhetnénk. Rengeteg életet lehetne egy ilyen törvénnyel megmenteni...
2013. ápr. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem lehet megbízni senkiben sem. Ha lebontanád a kerítésedet, akkor valaki mindig kirabolna.
2013. ápr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Lassan itt sem lesz szükség kerítésre, mert az országot fogják be keríteni és ki írják rá börtön. Így nem kell tartani attól, hogy valaki illetéktelenül be fog menni
2013. ápr. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!