Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Hordhatok nemzeti színű...

Hordhatok nemzeti színű dolgokat? Pólót, ékszert, karkötőt?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok olyan "nagyon magyar" aki úgy van vele, hogy: dögöljön meg az összes cigó, vissza Erdélyt, az EU bekaphatja, USA bekaphatja, vesszen Trianon..."


Én nekem ezek nem fontosak.


És nem szeretném, ha ilyennek ítélnének meg, mert van 1 piros-fehér-zöld színű karkötőm, meg pólóm, aminek a nyakán, meg a karján ez a tricolor van.


Hordhatom ezeket nyugodtan?

Nem szeretném, hogy engem az alapján gondoljanak olyannak, aki gyűlöli a cigányokat, meg mindenki mást, aki nem magyar.



2013. máj. 1. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Nekem is van nemzeti színű karkötőm de nem merem felvenni mert félek hogy belémkötnek és hát lányként nem sok esélyem lenne szerintem...

Viszont van Magyarországos kulcstartóm az rajta van a kulcscsomómon.

Én sem vagyok jobbikos, de hát szeretem az országot ahol élek, azt csak nem kell már szégyellnem. Ennek ellenére bennem is van egy kis félsz, nem tudom hogy ez alaptalan-e vagy sem.

2013. máj. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ian Catman ***** válasza:
Teljesen nyugodtan. Ha tényleg csak nemzeti színű, és semmi más, akkor senki nem fog beléd kötni. Évek óta hordok ilyeneket. Soha senki nem szólt érte.
2013. máj. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mustafa33 ***** válasza:
19%
Inkább ne hord. Nem azért mert beléd kötnének, hanem azért, hogy ne vezesd félre a hazaszerető magyart. Esetleg téged is annak néz és beszédbe elegyedve mikor rájön, te nem vagy az, akkor mindkettőtöknek kellemetlen lehet magyarázkodni.
2013. máj. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!