Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mit jelent, ha egy héten...

Mit jelent, ha egy héten belül 3db 4 levelű lóherét találtam, az utólsót egy 5 levelűvel együtt?

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 19:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ha ennyire az igazsag erdekel.
2008. jún. 29. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos hogy felháborodsz, de mire számítottál? A babonásaknak azt jelenti hogy szerencsét hoz, ezt nyilván te is tudod, egyébként meg az égvilágon semmit sem jelent, gondolom ezt is sejtetted.AKKOR MEG MI A KÉRDÉS?

Ha ilyen sűrűn, és még öt levelűt is találtál, akkor még az is lehet hogy nem is lóhere, hanem valami hasonló növénnyel kevered. Ha meg tutibiztos hogy az, akkor szerezz be egy Geiger–Müller-számlálót, mert ha nagy a háttérsugárzás, lehet hogy érdemesebb elköltözni erről a 'szerencsés' környékről.

2008. jún. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nos Kedves válaszadók!Nem vagyok felháborodva,de tény ,h nem olyan válaszokra számítottam mintPl:nagyon ráérsz,stb.Alapjában véve azt is tudom,h a babona szerint szerencsét hoz,csak nem tudtam , mit jelent az ötlevelű pláne ha egyszerre találom!A másik az ,h nem tévesztettem össze mással,annyira hülye azért nem vagyok!És mindegyiket másik helyen találtam,mármit 15km-erre voltak egymástól kb.Ja és véletlen találtam ,nem ez a hobbim ,h keresgéljem!Köszi a hozzászólásotokat!szép napot mindenkinek!
2008. jún. 30. 08:31
 14/18 anonim válasza:
100%
Ha ennyi különleges lóherét találsz az nem biztos hogy szerencse! Egyszer hallottam hogy bizonyos (genetikai talán de nem vagyok biológus) elváltozások eltérések miatt nő a lóherének 4, 5, 6 ... levele! Ami okozhatja az a légkör, föld a víz stb stb.. szennyezettsége! Régebben talán azért számítot szerencsének a 4 levelű mert ritka volt...
2008. júl. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem olyan ritka dolog ez. Gyerek korunkban tesómmal játékból keresgéltük a lóheréket. 10 fölött találtunk 4 levelűt és fejenként 1-1 5 levelűt is. Nagyon nehéz volt találni, rengeteg időt eltöltöttünk a kereséssel. De hát gyerekek voltunk, játszottunk... néha homokoztunk, néha meg lóherét kerestünk. :))

Ja és szerintem sem jelent semmit. Ha van elég időd, akkor bármelyik lóherecsoport között turkálva találhatsz néhány darabot.

2008. dec. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
épp ma találtam egy 4 levelűt,és bedörzsöltem óvatosan vele a lottószelvényt,de sajna nem vált be:( De tegnap a barátnőm is talált,és elveszett a mobilja!amikor már tényleg elveszett minden remény,megtaláltuk az út szélén!sztem ez azért szerencse!Remélem neked is ilyen mázlid lesz!;)
2009. ápr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Szia.


Marha értelmesek vagytok de komolyan, én speciel 2 db-t találtam ma reggel egyet és ma délután kutya sétáltatás közbe annyi volt az egész hogy lenéztem kétszer a fűre és megtaláltam. Nem kell fetrengeni a levelek között kutatva, nem is biztos hogy így találta. De én nemtudom hiszek-e mert jólenne ha most sikerülne amit szeretnék és szerencsém lenne. Neked is sok sikert. ^^ Húú 5 levelü lóherét életembe nem láttam még.:D

2010. júl. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
A négylevelű csak akkor hoz szerencsét, ha véletlenül találod. Az ötlevelű hírnevet hoz, a hétlevelű hosszú életet, egyes kultúrákban minél több levele van, annál több szerencsét, másokban az ötlevelű pedig balszerencsét. Mindenki maga dönti el, hogy hisz-e benne, de ha hiszünk valamiben, azt könnyebb is elérni.
2011. jún. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!