Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A munkahelyeken általában...

A munkahelyeken általában mennyire téma az együtt dolgozók között a másik magánélete?

Figyelt kérdés
Középiskolás vagyok, gondolom senkinek nem kell mondanom, hogy a suli nagyjából erről szól. Mi a helyzet a felnőttvilággal? A tippem az, hogy az ember pletyka tekintetében nem változik, de várom a válaszokat.
2011. okt. 2. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ugyanez... Csak még rosszabb.


Tudom, ki kivel csalja a férjét, tudom, ki mit szeret az ágyban, hogy ki mikor járt utoljára swinger klubban...


És undorodom ettől a helyzettől.

2011. okt. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Sokkal rosszabb!!! Gyűlölöm hogy sok nővel kell együtt dogoznom,gyomorforgató,undorító.Férfiakkal sokkal jobb,és ha minden összejön,hamarosan megszabadulok ezektől az ocsmány nőktől,és olyan helyre kerülök,ahol csak néhány nő van,és nem nem 19,mint ahol eddig.És férfi főnököm is lesz,áldom a jó istent érte!!!
2011. okt. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A munkahely rosszabb. Vannak akik kibeszélik a magánéletüket. Vannak akik a munkahelyükön csalják meg párjukat. És vannak akik teljesen elzárkóznak a témától. Na, ezekről meg pletykálnak minden elképzelhetőt. Ha nem tudnak rólad semmit, akkor egy-egy elcsípett félmondatból, vagy ha láttak a szomszédoddal beszélgetni a boltban, akkor abból is szépen összerakják a magánéletedet. A hiányzó infókat tetszés szerint kiegészítik. Nem igazán tudsz ellene tenni semmit.
2011. okt. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azta... és ezek hívják magukat felnőtteknek? Gondolom azután meg gond nélkül leszidják a gyereküket, hogy ne merjen pletykálkodni a suliban, mert csúnya dolog. Kicsit kiábrándító azt látni, hogy a felnőttek is ilyenek...
2011. okt. 2. 16:06
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Amíg suliba jártam azt hittem annál nincs rosszabb.

Amióta dolgozom tudom hogy a munkahelynél nincs rosszabb.

Mindenki kibeszél mindenkit, fúrja egyik a másikat csak azért hogy előrébb kerüljön. Ne fűzz sok reményt a munkához, semmivel sem lesz jobb mint a suli, sőt...még undorítóbb.

Ja és a nők... hát igen...aki ismer tudja, hogy nehéz velem nem jóban lenni, de mégis ki tudják provokálni belőlem azt, hogy helyre rakjak 1-2-t... borzalom ahogy a nők viselkednek egymással.


20N

2011. okt. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelytől függ. Nálunk soha nem volt ilyesmi téma, de az is igaz, hogy főleg fiúk vannak, akik nem igazán pletykálnak és nem is igazán haverkodnak.

Attól is függ, mennyire intelligens emberek kerülnek össze, általában a kevésbé intelligensek vájkálnak egymás magánéletében.

2011. okt. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem is hinnéd, mennyire téma. Eddigi válaszokkal egyetértek. Fickó vagyok, szeretem a nőket, de amit a munkahelyi kolléganőim produkáltak, az enyhén szólva is gyomorforgató. Fő téma mások vélt vagy valós magánügye a legapróbb részletekig kibeszélve, másodtéma pedig a valóságshow-k, szappanoperák. Aki pedig próbálja őket figyelmen kívül hagyni, nem átvenni ezt a primitív viselkedést, azaz "nem áll be a csapatba" azt szurkálják a legjobban.
2011. okt. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok.Hogy példát is írjak magamról.Semmit nem mondok el a munkahelyen a magánéletemről,és senkijé nem is érdekel.Ha jönnek pletykálkodni,hogy képzeljem el,ez meg az van mással,akkor félrevonulok,ha jön az illető utánam tovább mondani,akkor meg szólok neki,hogy nem érdekel,hagyjon békén,menjen a dolgára.Annyira nem tudnak róla semmit,hogy már belebetegszenek.Közösségi oldalon megjelöltek,mégis csak munkatársak vagyunk,visszaigazoltam... Anyukán névnapján a fészbukon (is)küldtem neki jókívánságot,egy kedves kis szöveggel.Másnap attól hangzott az egész munkahely,hogy én nem beszélek Anyukámmal évek óta,milyen egy szemét nő vagyok,vajon mit vétett Anyukám hogy nem beszélek vele,hogy a fészbukon küldök neki névnapi üdvözletet???Ezt híresztelték,kb.3 hónapig témáztak rajta.Nagyon rosszul esett,hogy egy ilyen ártatlan kis üzenetből,miket szűrtek le,de nem mutattam ki,próbáltam nem foglalkozni velük.Ja,és állandó téma,ami nagyon fáj,hogy mindig azzal foglalkoznak,azt beszélik ki,hogy vajon miért nincs gyerekünk,pedig már nagyon régóta együtt vagyunk a férjemmel.
2011. okt. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

De rossz... utálom a közönséges embereket. Azt becsülöm, aki mer egy kicsit több lenni, elvek szerint élni, és például ilyeneket nem tesz. De annak, aki azt írta, hogy készüljek fel, hogy ilyen lesz a munkahely, üzenem, hogy én vagy a magam főnöke leszek, vagy csöves. Nem fogok olyan helyen dolgozni, amit a klasszikus amerikai filmekben látni, hogy sok ember ül a legyártott műanyag boxokban egy irodaházban és állandóan egymásnak dobálják a papírrepülőket, meg küldik a videókat, végigunatkozzák a konferenciákat, sustorognak a közellenségnek számító főnökről és minden örömük az ingyenkávé... nem. Eszemben sincs ilyen helyen kikötni, akkor már inkább elvonulok a hegyekbe meditálni és élek remeteként. Én akarok rendelkezni a saját életemmel.



Egyébként az a durva, hogy nem is érzik, mennyire mossa az agyukat a TV, gondolok itt arra, amit az írt, aki felhozta a ValóVilágot, meg a szappanoperákat. Sok buta ember...

2011. okt. 2. 18:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Én egy kis létszámú cégnél dolgozom, és bár jóval magasabb fizetésért mehettem volna máshová, pont azért maradtam, mert családias, jó hangulat van. 6-an vagyunk (3 lány, 3 fiú), mindenkinek vannak hibái, hülyeségei, rossz napja, de alapvetően jól kijövünk egymással, empatikus a társaság. El szoktuk mesélni egymásnak a magánéletünk egy részét is egy-egy nagyobb esemény kapcsán, de sok minden másról is beszélgetünk - pl. politika, kultúra, vallás, munka :)
2011. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!