Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Fiúk/lányok mi a véleményetek...

Fiúk/lányok mi a véleményetek arról ha egy férfi megüt egy nőt?

Figyelt kérdés

Azt szokták mondani hogy ha egy férfi megüt egy nőt visszaél az erejével,de mi van akkor ha a nő él vissza a nőiességével?

(remélem mindenkinek leesett hogy mire/mikre célzok)


Fiúk! Ti viszonozzátok (fizikailag) ha egy nő:megüt,megaláz,megszégyenít bármilyen elképzelhető módon?

Vagy hagyjátok magatokat/nem álltok bosszút,és hagy csinálja?


Mesélhettek történeteket is akinek volt már ilyen szituációja.

Fiúk-lányok válaszoljatok!



#igazság #bántalmazás #teendő #megalázás #nők verése #férfiak verése #férfi megüt egy nőt #nő megüt egy férfit
2013. szept. 27. 01:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Damu Rolandot kérdezd.
2013. szept. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem alapvetően senkinek nem kellene megütnie senkit, csak ha életét védenek. A bosszú nagyon kulturálatlan és gyenge dolog, szóval egyértelműen nem állnék bosszút.
2013. szept. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Fizikai erőszak nekem nem fér bele a "normális ember" kategóriába, legyen az nő, férfi, androgűn...

Nem azért, mert visszaél "a nő törékenységével" hanem mert aki nem képes valamit verbálisan rendezni, és KOMOLYAN azt gondolja hogy majd a pofon megold mindent, az szerintem nem komplett.

Ha valaki meg akar ütni, háritok, de nem vagyok hajlandó lemenni erre a szintre.


Aki meg olyan labilisnek érzi a férfiúi identitását, hogy bunyó nélkül már nem is igazi férfi, az sose volt az.

2013. szept. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Volt már a kérdés, és elég jó részeletes elemzések születtek.

Nyugodtan olvasd el te is.

2013. szept. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Röviden-tömören arra vagyok kiváncsi hogy milyen módon reagálnak a férfiak arra ha a nő megüti!?
2013. szept. 27. 12:10
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Röviden, tömören: senki nem szereti hogyha megütik. Ezért nem ütünk meg senkit, mert az erőszak nem megoldás.


Elég tömör?

2013. szept. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom csakúgy unalomból nem ütne meg, szóval tudnám, hogy miért kapom, ezt már nem kell megkérdezni. Nem ütnék vissza.
2013. szept. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Vissza nem ütnék, elhajolnék, vagy lefognám, a helyzettől függően.
2013. szept. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz, mintha egy nő ütne meg egy férfit - vagy pedig addig provokálja, amíg az megüti őt.

Egyformán rossz mind.

2013. okt. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Én nem hagynám, ha férfi lennék. Végignéztem, apámmal hogy bánt a második felesége...a férfiakat is szokták verni, pont azért, mert azok nem ütnek vissza.

Az ütés nem megoldás, ott hagynám a nőt különben, egy ilyentől minél előbb szabadulsz meg, annál jobb.

(ahogy egy férfitől is, aki egynél többször kezet emelt rám)

2013. okt. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!