Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Már kiskorom óta érdekelnek...

Már kiskorom óta érdekelnek az indiánok, igazából nem bírom nélkülük elképzelni a jövőmet nékülük. A TÖBBI LENT!?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy lehet-e olyan életet élni manapság mint ők szervezetten? Tudom, hogy ma már nincsenek nomád hagyományőrző indiánok, mert ugyan úgy élnek mint mi, de engem az érdekel hogy vannak-e szervezett csoportok akik az életmódjukat követve elvonulnak a világ elől. Utálok városban élni primitív emberek között.?
2014. máj. 26. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Az USA-ban a rezervátumokban nem úgy élnek, mint mi, ezek kb. nyomortanyák, iszonyat magas a bűnözési mutató, az alkoholizmus, a munkanélküliség.

Kommunákba elvonulhatsz a világ elől, ha találsz ilyet, de ezek nem indián témák.

2014. máj. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. máj. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Falun találsz egy csomó tyúktollat, azt tűzd a hajadba.
2014. máj. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ÁkosTóth válasza:
Vannak még nomád életmódot folytatók.
2014. jún. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Menj mongóliába, ott még tartják a nomád életmódot, mivel eléggé hideg hely tud lenni és a föld is nehezen művelhető ezért igen nagy puszták vannak arrafelé. Állattartással foglalkoznak ott az emberek, de igazából, ha szeretnél, ott tudsz még ilyen ősi módon élni. De nem nagyon egyszerű.


Egyébként ha tényleg így gondolod, akkor írj rám privátban, én is utálom a várost, csak kényszerből élek a városban ^^ lehet tudnánk pár szót váltani. Én is sokat nézelődtem már és keresgéltem helyeket hol lehetne élni szabadon a sok hülye rabszolga lelkű nélkül...

2014. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!