Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Az jelent valamit babonák...

Az jelent valamit babonák terén, ha valaki betegen kezdi az újévet?

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 08:47
 1/2 anonim válasza:

Elvileg az van, hogy amit csinálsz 1. nap az lesz egész végig az évben, ha fogyizol, akkor fogyizni vagy éhezni fogsz egész évben, ha beteg leszel, akkor meg az. De ennek ne higyj, nekem tavaly szilveszterkor semmi bajom nem volt és beteg voltam szinte egész évben, most meg betegen kezdem(belázasodtam), de a tavalyin már túl vagyko azt hiszem, úgyhogy nem lesz ez egész évben...

Aki olyan ostoba, hogy ebben hisz, az tényleg beteg is lesz, mert szinte várja, hogy az legyen.

2010. jan. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, azt hogy elkapott valamit. A legrégebbi javas könyvek szerint ilyenkor a megfelelő gyógykezelést kell alkalmazni, akkor nem lesz káros következménye. Bocs, ne légy babonás.
2010. jan. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!