Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Milyen gyerekjátékok/mesék...

Milyen gyerekjátékok/mesék vannak ma divatban?

Figyelt kérdés

kicsit most elvesztettem a fonalat etéren, és nem látok olyan nagy klasszikus disney-ket sem, van egy olyan érzésem hogy a pokémon és társaik óta csak romlik a helyzet de az is lehet hogy javult, mivel annál már nem tudom mi lehet lejjebb.

összegyűjtenétek nekem olyan játékokat (inkább "fizikaira" gondolok, de lehet számítógépes is) és meséket, amik ma népszerűek a gyerekek között? bármilyen korosztályra gondolok 0-15 között, de jelöljétek hogy milyen korosztálynál tapasztaltátok.

Ha olyat tudtok, ami nem butítja a gyerekeket és/vagy kevésbé népszerű, az is jöhet, sőt!



2014. aug. 29. 12:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Bartos Erikától a Bogyó és Babócás és Anna Peti Gergő történetek nagyon népszerűek.

Dániel András Matild és Margarétája talán kevésbé ismert, de a gyerekek szintén nagyon szeretik.


De egyébként Jégvarázs láz van tél óta az ovis lányok körében :)


A nagyobbaknál meg a Szent Johanna Gimi a menő :)

2014. aug. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!