Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mit szoktatok csinalni,...

Mit szoktatok csinalni, amikor szepen sut a nap kint?

Figyelt kérdés

Fuggetlenul a homerseklettol/ evszaktol.

Kimentek, hova mentek, mivel toltitek az idot kint?

Vagy inkabb bent teveztek a sotet szobaban? :)


2010. jan. 23. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
sétálunk a párommal és a sok kutyusunkkal erdőn mezőn tóparton :)
2010. jan. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Általában a szomszédasszonnyal dumálunk, vagy kertészkedni szoktam. Kiülni a hintára és olvasgatni.

De mivel még nagy a hó és csípős hideg van, csak a dumálás jött össze, de az se sokáig, mert én jöttem vissza takarítani, neki meg felébredt a kislánya.

Most azon gondolkodom, hogy sütni kellene valami fincsit.:)

2010. jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel egyetemista vagyok, ezért benn ülök a szobában, és arra gondolok, hogy istenem, b*sznák meg azok a terrorista tanárok. És ekkor megiszom egy nap 5 köcsög fincsi meleg kávét, ami minden bút bánatot feledtet...a f*szt, dehogy feledtet...egyetlen szerencsém, hogy szeretem a szakomat, és van érdeklődés, különben tuti nem bírnám.
2010. jan. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
behúzom a függönyt
2010. jan. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

14:47-es egyutt erzek veled! :(

Tok gaz, hogy kint 7agra sut a nap, kb kismillio dolgot lehetne csinalni, es mi meg benn a szobaban tanulunk a vizsgara, stb.

Szivas a kobon... :(

De hat egyszer ennek is vege lesz, aztan lehet meg visszasirjuk :D

Hat ha lenne kutyom en is vinnem most setalni (egyel tobb alibi lenne, hogy kszabaduljak innen :D )

Koszi, sziasztok :)

2010. jan. 24. 12:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Elmegyek városnevezetességeket, látványosságokat nézni, sétálni, múzeumba, stb.
2010. jan. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jaja, mint már előttem írták....

Redőny lehúz, és fojtatom a gépezést....

Van mikor nyáron is ezt csinálom.

Pl volt olyan hogy 1 hétig pizsibe voltam itthon, és gépeztem, aludtam, ettem....

Még csak le sem mentem egyszerse a 3. ról. XD

Ez olyan 15 éves koromban volt, azóta a rekordom 2 nap, utánna nem bírom tovább itthon....

2010. jan. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem is volt egyszer ilyen, amikor naon depis voltam...de amugy nem birom bent.

En legszivesebben olyankor le sem feludnek, marmint hogy legyen 24 ora napsutes :)

2010. jan. 27. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!