Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A fingás emberek között a...

A fingás emberek között a buszon ez tényleg magyar szokás?

Figyelt kérdés
Ma aztán bepirítottam ám nekik a buszon,folyt is ám a könnyük
2014. okt. 15. 22:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a BKV-n fingás az hungarikum, már tervbe van véve, hogy kis üvegekben árulják majd a turistáknak nemzetiszínű szalaggal átkötve, külön barackpálinkás meg Pick szalámis aromával.

Illetve special edition lesz a disznóvágás után merevrészegen összefоsott mackóalsó is, meg a lehányt gumipapucs sárgarépával.

2014. nov. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
69%
Én is be szoktam fingni a buszon, de ésszel kell csinálni. Legjobb ha ha 2 férfi áll a közeledben, mert akkor senki sem fogja tudni hogy ki volt a 3 közül. Az is jó ha dagadt személy van a közelben, mert akkor mindenki azt fogja hinni hogy ő volt.
2015. jan. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Èn inkabb nagy aruhazakba piritok jokat oda,nagyom bevalik szoval a polcok kozott elmegyek benyomok egy jo rotyogos zaftosat aztan eltunok ès figyelem ki megy arra
2015. okt. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Fingkirály ***** válasza:

Én nem véletlenül vagyok Fingkirály :))))


Viszont azt vettem észre, hogy buszon valamiért egész illedelmesen könnyedek jönnek, viszont a Media Marktokban mindig különlegesen büdöseket tudok fingani, van olyan, ami eloszlani sem akar :)

2016. jan. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hallod ez már levegő szennyezés.
2016. dec. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
48%
Még hogy levegő szennyezés 😀 amúgy a Németek is szeretnek pukizni például és fel is vehetik videóra más országokban. Csak itthon ugyebár ezt cikinek tartják ha valaki ilyet művel, de ez a Magyarország már csak ilyen 🤣
2020. dec. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!