Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Engem egy hónap után raktak...

Engem egy hónap után raktak ki egy néptánccsoportból, közölve, hogy hiányoznak az alapok és le vagyok maradva, ők meg nem fognak engem felzárkóztatni. Érdemes feladni a táncot?

Figyelt kérdés
Nagyon fontolgatom, ami azt illeti, mert eddig nagyon úgy tűnik, hogy az égvilágon semmihez sincs tehetségem.20 éves vagyok, áprilisban kezdtem az Ikarusznál az utánpótlásban, mert a falumban semmi lehetőség nincs a fiatalok számára, amivel lekössék a szabadidejüket.

2014. nov. 8. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress másik csoportot.
2014. nov. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Veszprémben tanulok, nem tudom, itt milyen lehetőségek vannak, Budapesten szívesen fogadnának, csak nekem az időpont nem felel meg.

Az alapokat hogyan tudnám elsajátítani, hogy az egyetemi csoporttól később emiatt ne küldjenek el ugyanezért a problémáért?

2014. nov. 8. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is csak a guglit tudtam nézni.

[link]

2014. nov. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, hogy a néptáncot választottad, hidd el. Csak más amikor 4 éves korodtól táncolsz és 10 év múlva már el tudsz táncolni akármit es ha annyit mondanak vajdaszentivanyi sebesfordulo tudni fogják hogy mi az. Gondolom amibe jelentkeztel csoport az már régóta működik. Csak azt tudom mondani, hogy keress egy amatőr csoportot. Hozzánk is jött egy új (lány) de mi segitettunk neki es 2 hónap alatt az alapokat elsajátította, szóval ez csoporttól függ

A youtubbal magával nem mész sokra, inkább nézz utána olyanoknak mint: kismagyartáncok, erdélyi táncok, ezek az alapok, mert ez a kettő mas stilus. Utána keresgélhetsz olyan táncos videókat amit a csoport is táncol. Még tudom ajánlani Bihari Táncegyüttes oktató videoit. Sok sikert!::b

2014. nov. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!