Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Szerintetek: Mennyire fontos...

MissEn kérdése:

Szerintetek: Mennyire fontos a helyi szokasok fenttartasa? Es miert?

Figyelt kérdés

2014. nov. 17. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem nagyon. Ezeken keresztul lesznek gyokereink, minden embernek fontos tudnia hová gyökerezik múltja. Ez a múlt határozza meg ugyanis gondolkodását, identitását, cselekvéseit a jelenben es nagymértékben befolyásolja sorsunkat.
2014. nov. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Számomra ezek nem fontosak, nem ezek határoznak meg engem, sőt nem is érzem, hogy közöm lenne hozzájuk. Mondjuk nem vagyok túl szociális típus, és leginkább magam alakítottam ki a személyiségemet.
2014. nov. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Off: 2#, attol hogy egy valasszal nem ertesz egyet meg lehet hasznos, nem kell egybol lepontozni.
2014. nov. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, és nem pontoztam senkit. Szerintem is érdekes statisztika lehetne ebből a kérdésből, ha sokan válaszolnának. Szerintem a többségnek fontos, és én vagyok a ritkább típus.
2014. nov. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%

Egy tapasztalatlan fiatalnak ez nem fontos. Ahogy aztán korosodik, a fontossága jobban fog nála jelentkezni.

Aki viszont felnőtt korára sem látja az értelmét, gyökértelen marad és olyan lesz, mint a sivatagi tövis bokor. Oda fog gurulni,ahová a szél fújja.

Azért fontos ezt már a legifjabbak fejébe is beleültetni és folyamatosan ismételni nekik, hogy legalább valamennyire értékeljék a közösségüket.

2014. nov. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak olyan hagyományok amelyeket jó őrizni, de tudomásul kell venni, hogy a szokások is átalakulnak, előbb-utóbb minden változik, átalakul vagy megszűnik. Foggal-körömmel nem lehet ragaszkodni mindenhez.
2014. nov. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!