Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért olyan fontos nekünk...

Miért olyan fontos nekünk magyaroknak, hogy ki-milyen származású és, hogy valóban magyar-e?

Figyelt kérdés
Hát nem az a magyar, aki Magyarországon született? Mikor lesz már vége ennek a fajgyűlölködésnek? Kérdezem én, aki magyar vagyok!!! Sose tanulunk a hibáinkból, h ezt abba kellene hagyni, a fajgyűlölködést és a még egymás utálatát is???

2013. szept. 15. 01:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Nekem például tök mindegy, úgyhogy nem tudom.
2013. szept. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is mindegy.
2013. szept. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Jó, ezt azoktól kérdeztem első sorban, akiknek sajna nem mindegy! :(
2013. szept. 15. 01:13
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

Itt viszont nem kérdezel, hanem ítélkezel. Mégis milyen választ vársz azoktól, akik "fajgyűlölködnek"? Mi értelme feltenni itt egy ilyen kérdést?

Egyébként a válasz nagyon egyszerű: általában a rossz életkörülmények, vagy ha az ember sikertelennek érzi az életét, akkor ezekért nem szereti saját magát hibáztatni. Sokkal könnyebb ráfogni egy számára nem túl jól ismert csoportra. Pláne, ha ezzel tud csatlakozni egy nyájhoz, ami együtt béget...

2013. szept. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Bár engem sem érdekel senki származása, de a 21-dik században nincs egyetlen egy ember sem aki színtiszta magyarnak mondhatná magát. Azért az elmúlt 1000 évben volt ám kavarodás a népek között..Elég ha felnyitjuk a történelem könyvet..
2013. szept. 15. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nekem is mindegy.
2013. szept. 15. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
5-ösnek: igen, ezt gondoltam is, hogy írom még...aztán már inkább nem akartam, h nehogy megsértsek egyeseket ezzel!
2013. szept. 15. 03:30
 8/22 A kérdező kommentje:
4-esnek: Ki ítélkezik...már bocs, de a puszta tények közlése, megítélése nem egyenlő az ítélkezéssel. Már pedig folyamatosan az megy neten, meg mindenhol, h büdös zsidó, büdös cigány, büdös meleg stb. Főleg a mi részünkről, azaz a magyarság részéről. Persze tisztelet a kivételnek, amit tény, h elfelejtettem odaírni, de gondoltam annyi esze mindenkinek van, h akinek nem inge, az nem veszi magára!
2013. szept. 15. 03:33
 9/22 anonim ***** válasza:
78%

Ez pedig ítélkezés, hogy "nekünk magyaroknak".

Ha úgy fogalmazol, hogy "sok magyarnak", akkor nem lehet belekötni.

2013. szept. 15. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
4-esnek még mindig: már nehogy már még én legyek amúgy a "bűnös", mert elítélem ezen cselekedeteket, mint a fajgyűlöletet! És, h mit várok? Ésszerű magyarázatot azoktól, akik ezt művelik!
2013. szept. 15. 03:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!