Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » MISKOLC, mi a véleményetek...

MISKOLC, mi a véleményetek Miskolcról és környékéről?

Figyelt kérdés

Költöznél oda, mi a véleményetek róla?

Mi ez a nagy negatív kritika a városról és BAZ megyéről? Aki ott lakik hogy vélekedik erről?

Milyenek ott az emberek?

Tényleg sok a roma?

Amiket nem kérdeztem esetleg meg, írjon bárki bármit, amit tud vagy tapasztalt, mint ott lakó, turista stb


2010. jan. 30. 12:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
73%

3 éve itt vagyok egyetemista

vannak jó környékek,vannak kevésbé jók,és van olyan rész,amit ha tehetem,elkerülök

avas tetején laktam 2008 ősszel-télen...párom a kocsit nem merte kinnhagyni

most csabai kapu,itt csendes,fehérek vannak csak,jó környék,családiház és panel vegyesen van

közlekedés szerintem egész jó

ami kevésbé jó,hogy munkahelyet nehéz találni,fele anyi fizetést nem kapsz mint dunántúlon

viszont a lakások olcsóbbak


kérdezz

2010. jan. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
76%
Itt születtem.Én nagyon nem szeretem.Egyrészt szerintem nem egy szép város,kevés a munkalehetőség,szórakozási lehetőség,sok az erősen pigmentált egyén(mondanám inkább h rengeteg),sok a bűnözés.Az emberek,hát nem tudom...elég bunkók,ha elmegyek másik városba,pl Dunántúlra vhova,akkor ott sokkal normálisabbnak tűnnek.Nem lehet így általános véleményt alkotni-hülyék mindenütt vannak-de szerintem pl a tömegközlekedésben igencsak megmutatkozik,h sok a tahó.Ilyen véleményt hallottam már nem itt élő ismerőseimtől is a városról.Egy szóval én nem szeretem,tuti el fogok költözni innen diploma után.Dehát kinek mi.A peremrészekről meg annyit h pl van Tapolca,Lillafüred,de csak azoknak ajánlatos,akiknek van kocsija.Ott el lehet lenni,elég szép helyek-persze ott családi házak vannak és elég drágák-Taplocán él egy nőismerősöm,ő nem szereti,azt mondja h még egy normális élelmiszerbolt sincs :S
2010. jan. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
96%
honnan és minek költöznél ide?
2010. jan. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
73%

Én nem vagyok Miskolci de itt jártam iskolába meg kollégiumba.

Szerintem ne gyere ide mert elég kevés a munkahely sok a barna bőrű.Legszívesebben elmennék innen jó messzire !

Amúgy mi a terved ide akarnál költözni?

2010. jan. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem sok a cigány, koszos, poros, hangos. Lehetőleg ne költözz Miskolcra.
2010. jan. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
64%
Én borsodi vagyok,de soha nem kötöttek még belém a cigányok,nekem semmi bajom nincsen velük.Munakhely tényleg kevés van,de Miskolcon azért akad!A környékén a falvak nagyon jók szerintem,én imádom ezt az egész környéket,és egész BAZ-megyét imdáom,soha nem mennék el innen!!
2010. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
74%

az észak magyarországi régió, amibe BAZ megye is tartozik, az ország egyik leglemaradóbb régiója. Nincs fejlesztés, egyrészt pénz sincs rá, másrészt nincs amit fejlszesszenek. a nagy szocializmusban létrehozták a nagy iparvárosokat (Miskolc, Ózd) aztán mára már csak az van ami maradt. ugye nehézipar nincs, vagy nagyon elenyésző, sajnos nincs már mire települni.

Gazdaságiföldrajzi szempontból semmiképp nem preferált térség, nincs munkahely. Az másodlagos hogy elég sok barnább bőrű lakik.

2010. jan. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
77%
Én szeretem Miskolcot, de tényleg elég sok balhé van ott.Cigányból egész Borsodban sok van,a közbiztonság nem a legjobb,és tényleg kevés munka van ott.
2010. jan. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
70%
180 km, néha több, mégis mindig eljövök... :))
2010. jan. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nincs Miskolccal és környékével célom csak lakik ott egy régi barátom, akivel már nem tartom a kapcsolatot, puszta kíváncsiság :)
2010. jan. 30. 13:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!