Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A segítségeteket kéɾném!...

A segítségeteket kéɾném! Írnátok minél több olyan lehetőséget, aminek segítségével fiatalok olcsón utazhatnak, dolgozhatnak külföldön nyáron (vagy akár máskor is)?

Figyelt kérdés

Bármilyen jellegű olyan nyári programra gondolok, amivel lehet utazni. Szerintem ez mást is érdeke, másnak is hasznára lesz. Kezdem azokkal, amiket én ismerek:


1. couchsurfing


2. [link] - nyári munkalehetőség az USA-ban diákoknak, elvileg munkáért cserébe minden költséget állnak


3. nyári iskolák, ösztöndíjak, pl. DAAD


4. [link] - farmon kell dolgozni külföldön, cserébe az ember szállást kap.


5. Ennek nem tudom a konkrét nevét, de hallottam róla, hogy lehet menni külföldre vízimentős önkéntesnek, hasonló feltételekkel


6. Ez nem nyári, hanem téli, de ez is baromi jó lehet:


[link]


Aki megnyeri a pályázatot, részt vehet egy szános futáson a sarkkörnél, Svédországban.



Kapásból ezek jutottak eszembe. Kérlek titeket, írjatok minél több ilyen programot! Fiatal vagyok, kalandvágyó vagyok, utazni szeretnék! :)


2014. dec. 13. 11:38
 1/1 Vadkorte81 válasza:
Ha kalandozni vagysz,akkor indulj el egy olyan orszaba amit szivesen megneznel,es keress munkat ott.En es meg egy csomo ismerosom igy csinalta anno..hirdetesek,palyazatok=riziko...konnyen idegen orszagban idegen emberek kozott,kirabolva talalhatod magad..erre is van nehany ismerosom peldanak...
2014. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!