Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Hogy csináljak itthon egyszerű...

Hogy csináljak itthon egyszerűen valamiből pulikutyát farsangra?

Figyelt kérdés
A fiam a suliba juhász lesz,minden megvan csak a kutya hiányzik...nélküle semmit sem ér az egész :(
2010. febr. 10. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Egy párnára olyan hullámosan meg össze vissza ráragaszthatnál egy fekete krepp-papírt és ráköthetnél egy madzagot, amivel húzhatja maga után. :)

Ennél jobbat nem tudok, de mentségemre legyen mondva, hogy 17 éves vagyok, és nem juhász :)

2010. febr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Megpróbálom érthetően leírni, de nem biztos, hogy összejön... :D

Szóval veszel fekete fonalat, amivel körbetekersz egy könyvet. Miután körbetekerted, a fonálköteg alatt átfűzöl egy kisebb darabot, majd megkötöd vele a fonálköteget. Aztán a túlsó oldalon átvágod ezt a köteget, így lesz egy pamacsod. 2-3 ilyen pamacsot összekötözöl és tökjó kutya lesz belőle. :)

Ha nem érthető (sejtem, hogy nem az...), akkor megpróbálom érthetőbben elmagyarázni. :D

2010. febr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi anno színházasdinál párnára ragasztott rongycsíkokkal oldottuk meg, alől volt egy piros rongyocska, az volt a nyelve. Óriási sikere volt. Rugóra kötöttük, leért a földre, de könnyen fel tudtuk rántani és arrébbvinni.
2010. febr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Abból a felmosó mopp izéből is lehetne =)
2010. febr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nézz körül vmi játékboltban, bizti van olyan plüss is, manapság már mindenféléket lehet kapni.
2010. febr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
fekete rasztasrác nemjó? :D
2010. febr. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én szoktam látni kutyás helyeken pulit ami madzagra van kötve és lehet mozgatni csak azok nagyon kicsik, kb tenyérnyiek.
2010. febr. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha van otthon egy kis fonalad!


Kartonból vágj ki két nagyobb kört, a közepével együtt. S csinálj a fonál segítségével nagy pompont. Ez lenne a teste. A fejét kétféle módon oldhatod meg, vagy úgy, ahogyan már írták, hogy valamire felmosófejet teszel, s azt fested be feketére, vagy pedig még egy ilyen nagy pompomot csinálsz és az les a feje. Hogy menni tudjon a kutya, akkor madzagot kötsz rá, amit a juhász rángat.


Vagy ha úgy egyszerűbb, egy kis pulikutyát vigyen be pórázon. :D


Sok sikert!

2010. febr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha egy másik osztálytárs vállalkozik arra, hogy beöltözik pulikutyának, úgy is jó.


Mi annak idején János vitéznek öltöztünk be (az egész osztály), egy kis darabot is adtunk elő. Én, mivel beteg voltam, amikor a szereposztás volt, birka lettem.

2010. febr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Háááát nagyon köszönöm ezt a sok kreatív gondolatot,azt sem tudom hová kapjak most,annyi mindent írtatok :)most már biztosan lesz megoldás a dologra!Hálás vagyok érte Nektek,további szép napot és jó farsangolást!!!
2010. febr. 11. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!