Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A törököknél mennyire elfogado...

A törököknél mennyire elfogadott nyilvánosan szeretőt tartani?

Figyelt kérdés
Csak egy választottjuk lehet egyszerre. Vagyok neki én, de van egy olyan érzésem, hogy más is van neki, konkrétan van egy gyanúm, hogy kicsoda. Viszont azelőtt a lány előtt is felvállal, a lakótársai előtt, a csoporttársai, mindenki előtt. Ezért merül fel bennem, hogy mennyire elfogadott nyilvánosan szeretőt tartani?
2015. márc. 8. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
A törökök manapság nagyon civilizáltak. Biztos hogy mindenki előtt felvalal
2015. márc. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Hithű muzulmán ilyet nem tesz. Legfeljebb többnejűséget gyakorol. Magyarországon élő török meg nyilván szabad prédának tartja azt a nőt, aki nem Allah törvényei szerint él.
2015. márc. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egy feleségük lehet (meg is sértődött, mikor rákérdeztem). De ő még nem házas.
2015. márc. 8. 19:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Talán ha mondok most neked egy pár dolgot még rosszabbul fogsz érezni. De ahányszor találkoztam török férfivel mindegyik az ismerkedés után szexet kínált
2015. márc. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem mondod?
2015. márc. 8. 19:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos. Vigyázz magadra. Főképp ha már gondolod is hogy ki lehet a csaja. A megérzések sokszor igazak. De járj utána.
2015. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És mindig legyen nálad egy éles pengéjű kis kés...
2015. márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én részben török vagyok és F. Törökországban be van TILTVA a többnejüség. Viszont vannak még olyan családok ahol ezt gyakorolják. DE AMÚGY BE TILTOTT!
2015. márc. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Mi a fenét beszélsz te egynejűségről vagy többnejűségről, amikor te az úgynevezett pasidnak SENKIJE sem vagy. A feleségnek kell elszámolnia, nem neked. Nem vagy a családja. Azzal próbálkozik akivel akar. Nem választott téged az "iszlám szerint" hiszen akkor te nem is lehetnél a képben meg senki más, eleve nem is próbálkozna veled, ha egy kicsit is komolyabban akarná. Amíg ilyenek a lányok, mint te (hogy engeded magad használni), addig ne csodálkozz, hogy amit adsz, elveszik. És lépnek, ha van jobb.

Nem tudom, mit vársz. NEm vagy a felesége tehát nem tart melletted szeretőt - senkije sem vagy az úgynevezett pasidnak.

Ja és egy ürge alapján ne ítélj el egy egész társadalmat.

2015. márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó, mit értesz azzal higy nem őt választotta az iszlám szerint? Nekem arab iraki a Férjem. Református voltam. Akkor engem is csak kihasználnija kellett volna? Egy muszlim férfi azt vesz feleségül akit csak akar. Ami nem lehetséges a szaud arábiai férfiaknak és az ománi férfiknek de Tudtommal az összes többinek szabad. És most kösd fel magad! A férjemet egyáltalán nem ismertem amikor meghívott vacsira és három éjszaka után úgy döntött hogy akar eljegyezni. Egy hónapon belül a felesége lettem. És ma van egy kislányunk is. Gyorsan történt de egymásnak vagyunk teremtve. És ami a legfőbb hogy azért vagyunk házasságban mert szeretjük egymást. A házassága a rokonjával ahogy az szokás egyáltalán nem volt boldog mert az asszony fehérmájú volt! Igen Európai vagyok de soha nem csalták meg és nem is fogom. Nem minden nő olyan amilyennek mondod. És a példában látható hogy nem minden arab nő angyal.
2015. márc. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!