Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Ki házasodott így? Mennyire...

Ki házasodott így? Mennyire elfogadott ha egy magyar ember egy afrikai származásúval házasodik?

Figyelt kérdés

Vagy egyszerűen legyen csak fekete.(brazil,kubai vagy akár honnan is származhat)


A többség belül elítéli, de nem mondja ki vagy teljesen elfogadják?

Rázósabb a társadalom szerint, mint ha japánnal,kínaival,stb házasodna?

Én azt hittem ez már nem gond, nem gondoltam, hogy a környezetemben "ennyien" vannak aki inkább nem tennének ilyet. Gondolom ők azok akik nem mondják,de nem örülnek az ilyesminek.


Az USA-ban még mindig gondot tud jelenteni?

Brazíliában?


Tapasztalata van valakinek?



#magyar #házasság #brazil #afrikai #rasszízmus #afro-brazil #kulurális különbség #afro-kubai
2014. dec. 18. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Usa ban nem jelent gondot. Ahol egy afrikai szarmazasut megvalasztanak elnoknek, gondolhatod, a te valasztasod kit zavarna.

Braziliaban, spanyol, portugal bevandorlok es indianok elnek; keveredve. Ok nem afrikai eredetuek.

A kubaiak sem afrikai eredetuek.

Nem razosabb mint japannal vagy kinaival hazasodni.

2014. dec. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!