Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért mondják azt sokan, hogy...

Miért mondják azt sokan, hogy a török fiúkkal vigyázni kell?

Figyelt kérdés

Némelyikük szerintem meglehetősen jól néz ki.

Gyakran hallom, hogy vigyázni kell velük, mert valami baj van velük.Miért?


18/L


2015. ápr. 2. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
A szokásuk meg hagyományuk nem egyenlőségről tanúskodik . Otthon , gyerekszülés , család ezt tölti ki a feleség életét . A férfi meg mehet bármerre . A kultúrák nem minden esetben férnek meg , a környezet szinte mindig rosszalló . Én is vágyok sok egzotikus nőre , kizárólag szex szintjén .
2015. ápr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Egy hagyomány mióta szól a hűségről?


Egy hagyománynak a hűségről kell ,hogy szóljon?


Nem.


Én török fiú vagyok.

Én belátom és elítélem azt ,ha egy török srácnak van csaja és közbem fűvel-fával......

És én és a törökök nagytöbbsége nem vagyunk ilyenek. :)

2015. ápr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Mert a szokásaik eltérőek, és máshogy tekintetek a nőkre, mint egy más szabadabb európai országban!
2015. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Leöntik a nők arcát savval.
2015. ápr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt hallottam, hogy nagyon nyomulósak. Tény, hogy másabb egy török család, mint egy magyar, de nem úgy tarják a nőket, mint az arabok, ez tévedés - nekem is török barátom van.

Arra is kell vigyázni, hogy - egy magyar lány könnyebben kapható, mint egy török, ne használjanak ki.

Ezen kívül én sem tudom.

2015. ápr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja meg még fontos! Hogy ne csak az állampolgárságért vegyen el feleségül. Ők az Eu-ba csak vízummal léphetnek be, sok a török bevándorló. Ha viszont elvesznek pl egy magyar nőt feleségül, akkor ők is magyar és Eu-s állampolgárok lesznek és szabadon mehetnek, amerre akarnak.

5-ös voltam.

2015. ápr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!