Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Szeretitek a magyar néptáncot,...

Szeretitek a magyar néptáncot, népzenét? Kik a kedvenceitek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én imádom, táncolni is, nézni is, hallgatni is, énekelni is :) ha muszály kedvenceket kiemelni, akkor Karikás, Csík,Kiss Ferenc, Ghymes,(bár ők nem csak tradícionális népzenét játszanak)...de mindet nagyon szeretem, ha meghhalok egy igazi magyar népzenei együttest, táncra áll a lábam


ha te is szereted, akkor ajánlom neked a két napos Táncháztalálkozót, amit a Tavaszi fesztivál keretei között szoktak megrendezni mácr végén vagy április elején...eszméletlen, micsoda hangulat van ott, és két napon keresztül csak néptáncot látsz és táncolsz :D

2010. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Igen, nagyon!! Makám, Kiende, Csík, Folk Error, Zurgó, Kerekes Band, ésatöbbi...

Csodálatos, úgy, ahogy van! :):):)

2010. márc. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Remélem nem csak ennyien vagyunk, akik szeretik a népzenét. Igen, én is imádom. Sokáig énekeltem is, táncoltam is. Most a gyerekeimé vagyok, talán majd egyszer megint. Táncháztalálkozóra szívesen elmennék, de idén biztos nem jön össze a picikém miatt. Majd legközelebb.
2010. márc. 4. 22:33
 4/13 anonim válasza:

Sziasztok! :)

Öröm látni, hogy ennyien szeretjük a népies dolgokat. :)

Kedvenceim: Csík, Kerekes Band, Dűvő, Fonó zenekar. :)

Én is megyek a táncháztalálkozóra, először. :) Remélem jó lesz.

Üdv. Jenni

2010. márc. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

én is nagyon szeretek táncolni, énekelni, hegedülni :)

kedvenceim: Csík zenekar, Magyarpalatkai banda, Muzsikás együttes, Kiscsipás, Szászcsávási banda, stb..

2010. márc. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen, én is néptáncolok. Best: Szabolcs Néptánceggyüttes -> Galibások (itt táncolok)

14/L

2010. márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
éniss táncolok:) nagyoon sok minden meghallgatok, de a kedvenceim: Csík,Palya Bea,Bognár Szilvi, DE AKIT NAGYNN IMÁDOK AZ HERCZKU ÁGNES!!! :)
2010. máj. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

en imadom es jarok neptancra is mar 2 eve es nagyon szeretek tancolni es nepdalokat enekelni is .

11/L

2010. szept. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Muzsikás és Sebestyén Márta. Kívülről fújom az összeset. :D
2011. jún. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
IMÁÁDOM!! 13 éves vagyok és immár 10 éve táncolok! Nagyon-nagyon szeretek és én ebben az irányban szeretnék tovább tanulni! Én a Bihar Néptáncegyüttesben táncolok-> Berettyóújfalu..;)
2012. febr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!