Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért lett divat technosnak...

Miért lett divat technosnak lenni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy csak nálunk van így, de ha valaki nem technot hallgat akkor leszólják rögtön kb így: "hogy tudsz ilyen igénytelen béna zenéket hallgatni úristen". Vagy ez csak nálunk van így?
2010. márc. 6. 21:52
 1/9 anonim válasza:
én is szeretem a techno-t de sztem csak nálatok van így, kifogtál egy tahó hülyegyereket.
2010. márc. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a techno már rég nem divat. Ami sokkal menőbb, az a tecktonik. Mellesleg egyik kutya másik eb, nekem egyik sem jön be. Báár... a tck valamivel jobb.
2010. márc. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Itt ezzel a kijelentéssel sokaknak nem leszek szimpatikus, de szerintem a techno igénytelen és béna. Ettől függetlenül vannak ilyen barátaim, csak nem traktáljuk egymást a másik zenéjével. A zenéjüket nem bírom, nem őket.
2010. márc. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük. Hallgass olyan zenét, amilyen szeretsz. :)
2010. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Pff... az a hülye, aki a techno-t egyáltalán zenének nevezi. :) Ez még a nyolcvanas évek végén, kilencvenes évek elején volt divat, akkor volt igazán új és nagy dolog, hogy hű, de jó gépi zene... de aztán le is csengett. Rajongói persze maradtak, meg vannak ma is, de ettől függetlenül a techno nem zene.


EZ zene:

http://www.youtube.com/watch?v=-ZtCRJld08c

Vagy ez:

http://www.youtube.com/watch?v=DfWipqrYmss

Vagy ez:

http://www.youtube.com/watch?v=IiESgYr35gA


;)

2010. márc. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bírom azokat akik belinkelik, hogy szerintük mi a zene legalább három példával, aztán az hiszik, hogy bárki is tíz másodpercnél többet fog belőle hallgatni
2010. márc. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézd, ha akár csak egyetlen egyvalakinek is megtetszik akár csak az egyik is, aki véletlen épp erre tévedt, és belehallgatott, már megérte. :D
2010. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Nem divat. Én már akkor technót hallgattam amikor még csak-csak a house ütemeket próbálgatták a diszkók. Szerintem a hip-hop sokkal nagyobb divat lett. Az igazi Techno rétegzene. Ha valaki bekérdez akkor kérdezd meg tőle, hogy amit hallgat az a technó melyik alfajába tartozik. Ki játsza amit hallgat? És szerinte ez a mix jobb vagy rosszabb mint az előző mixe, és miért?


10-ből 9-en belefagynak ezekbe a dolgokba ;)


Légy okosabb mint ők, és leszállnak rólad.

2010. márc. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ManOfUnknown válasza:

Egyedi esettel volt dolgot és azt a trollt aki ezt mondta neked vagy küld el a francba vagy nézd levegőnek!

A techno "underground" zene volt és marad is mindörökké!

Aki szerint meg nem zene annak üzenem, hogy csak az egyéni véleményét fejtette ki és attól még sok ember máshogy gondolja!

Nem árt észbe vésni, hogy anno a zenei úttörőket hülyének nézték, csak azért, mert újdonságot játszottak (Mozart, Bill Haley, Chuck Berry, Jean Michel Jarre, stb.)!


Manapság amúgy összetévesztik egy csomó más stílussal, mint pl. a: disco, trance, techtonik!


A teljesség igénye nélkül pár VALÓBAN techno előadó, a miheztartás végett: Ben Sims, Dave Clarke, Renato Cohen, Adam Beyer, The Advent, Technasia...

2011. febr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!