Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért "divat" a magyar lányok,...

Miért "divat" a magyar lányok, nők körében az "olasz meló"?

Figyelt kérdés

Azt hallottam ,hogy Európában arányaiban Magyarországról érkezik a legtöbb erotikus munkát végzi nő.

Olvastam korábban,hogy egy razzia során valamelyik olasz városban 500 magyar lány bukott le akik illegálisan dolgoztak.

vagy pl.: Amszterdamban állítólag van olyan utca,sikátor ahol csak magyar lányok vannak.Zürichben 150-re becsülik a magyar szexmunkásokat stb.

Óvatos becslések szerint is mintegy 20 ezer lány dolgozik nyugaton aki a testéből él.

Igaz ez?

Ha igen miért?Büdös nekik a normális munka?

Mi lett a magyar erkölccsel?


2010. júl. 7. 11:41
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
61%
A munka nem büdös hanem NINCS... munkanélküliségről még nem hallottál? ezeket meg inkább sajnálni kéne, legalábbis én nagyon sajnálom őket
2010. júl. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
90%
szerintem a magyar lányok nagyon szépek, biztos nagy az igény rájuk (mondjuk azt hallottam rengeteg szlovák, román, lengyel, orosz csaj is dolgozik kint)és tuti, hogy jó pénzt keresnek "könnyű munkával". Gyomor kell hozzá, nekem nem menne.
2010. júl. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%

Van lakásban(panelban)egy nőci aki olaszba keresi pénzét testéből.

Évente 2hónapra kimegy és elél 1évig.Jó kocsija mindene van.

2010. júl. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
91%
Ezeknek a lányoknak a java része egykori állami gondozott, amikor betöltik a 18.dik életévüket, és kikerülnek az intézetből, akkor a közvetítők már rögtön a kapunál várják őket, és fölajánlják nekik a dolgot ,,,,mivel legtöbbjüknek végzettsége nincsen, családjuk sincs általában, vagy nem tartják a kapcsolatot, az intézeti nevelés, és a lecsúszott családi háttér miatt ugye erkölcsileg sem túl igényesek, így sokan egy szebb jövő reményében elfogadják az ajánlatokat.Sokan persze úgy járnak később, hogy elveszik a papírjaikat, és bezárva tartják őket "szex rabszolgaként", tehát nem kapnak pénzt sem, és be vannak zárva....esetleg később eladják őket egy másik országba, ami már emberkereskedelem......tudtommal tényleg a legtöbbjük roma származású...
2010. júl. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
31%
Én is lennék ilyen munkás, de sajnos duci vagyok. :(
2010. júl. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
81%
Én nem vagyok duci, sőt nagyon csinos vagyok de nem lennék ilyen munkás akkor sem!
2010. júl. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
94%
12:10 Miért lennél ilyen munkás?
2010. júl. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
86%

múltkor haverommal poénból nézegettük a rosszlanyok.hu-t.

na, de hogy ott mennyi nő van! mondjuk a fele annak is cigány.

és higgyétek el, hogy van munka, csak egyeseknek büdös.

akinek van még egy minimális erkölcsi tartása, annak még gondolatban sem merül fel, hogy a hátán fekve keresse a kenyerét.

meg lehet nézni pl. a lidl honlapját, rengeteg állásajánlat van, vidéken is, pesten is!


nagyrésze ennek persze a maffia (rabszolgaként tartott lányok) de olyan is van, aki már egy kicsit eszesebb és a saját zsebére tud dolgozni.


én is örülnék neki, ha ilyen könnyen jönnének a milliók, csak nincs gyomrom hozzá.

2010. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim válasza:
69%

Azért mert büdös neki a munka. Én éjjel nappal dolgoztam, diákmunka, spórolt pénz, ilyen olyan pénz, idény munka, szüretelés például. Mindenféle, de ilyet sosem vállaltam. Van egy mini garzonom modern bútorokkal, márkás sminkjeim, ruháim, jó kozmetikusom, körmösöm, és fodrászom. Van egy jó kis autókám. Rendszeresen szoktam utazni. Nincs hitelem, mindenem új. Nem vagyok eltartott, szingli 24 éves rendes csajszi. Keményen melóztam, és megérte. Nekem sem jó a családi hátterem az anyagiak terén. Most fogok beiratkozni egy fősulira. 3 év múlva elvégzem, lehet addigra lesz egy pasi is az életemben. Esküvő, család...stbstb

Így is lehet nem? Csak büdös a munka, és jobb másra hárítani a felelősséget ugye?

2010. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
86%

Elég jól lehet keresni, ha szerencséd van és nem adnak el. Aki nálunk egy átlagos lány, az ott nagyon szépnek számít.

Nekem is van olyan ismerősöm, aki hivatalosan fodrász, bár heti kb egy-két nap dolgozik négy órát, főleg barátnőknek, viszont minden nyáron Olaszországban "nyaral". Meg lehet nézni, gyönyörű lakása van, pénzszóró életmódot folytat...

Hozzá kell tenni, hogy magyar viszonylatban is egy nagyon szép lány, emellett nem is buta.

2010. júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!