Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Az oroszok tényleg agressziv,...

Az oroszok tényleg agressziv, udvariatlan barátságtalan nép?

Figyelt kérdés
A többségük. Több ottani nagy városokban élő és ott turistáskodó beszámolójából ezt szűröm le, továbbá azt is, hogy nem szeretik a külföldieket.
2016. jan. 24. 21:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Unokatesóm munkaügyből kifolyólag többször élt több hónapot Oroszországban, neki teljesen pozitívak a tapasztalatai.
2016. jan. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Nem, az oroszok között is vannak barátságos és barátságtalan emberek. Mostanában "mi" sem szeretjük a külföldieket...
2016. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is éltem kint. Soha nem volt konfliktusom. Első látásra mogorvák, nem fognak mosolyogni, mint nyugaton, meg az amerikai műmosoly...de ha beszélgetsz velük, tudsz oroszul, annak örülnek, kedvesek. Összességében én udvariasabbnak és tapintatosabbnak tartom őket a magyaroknál. Ott nincs olyan, hogy a metróra felszáll egy néni és kapásból 3 srác ne ugrana helyet átadni. Olyan sincs, hogy a 18 éves bolti eladó kilógó rágóval a szájában úgy köszön rád, hogy "helósziamitadhatok". Mindenki rendesen köszön, mindenki mindenkivel magázódik. Szóval a jó öreg szoci időkből származó tartás és fegyelem mai napig bennük van. Ami számomra nem feltétlenül rossz.
2016. jan. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
2 évig éltem Moszkvában. Nagyon barátságosak, sokkal jobb fejek, rendesebbek mint az angolok.
2016. jan. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Az Oroszok, Barátságos,vendégszerető,udvarias, segítőkész,illemtudó és tisztelet tudó nép !

Szerintem.

2016. jan. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
A magyaroknál rosszabb nincs ezt elhiheted.
2016. jan. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%

ma 23:39


Lehet te egy rosszindulatú, udvariatlan, agresszív vagy, de hál istenek a magyarok többsége is vendégszerető. Nem egy angol kollégám mondta, hogy imádnak Magyarországon nyaralni, mert jó fejek a magyarok.. Vannak sokkal rosszabb népek a magyaroknál, ezért nem kéne lepocskondiáznod a saját nemzetedet.

2016. jan. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%

En jo par eve Moszkvaban es Leningradban jarva, nem talaltam oket illemtudoaknak, de meg tiszteletudoknak sem. Konyekkel kozlekedtek.

Itt kulfoldon sem talalom oket masnak. Hangosak, kovetelozok, szerintuk a torveny orajuk nem vonatkozik. Csalok-lopok, anyjukat eladnak egy dollalert. Angolszaszok Ki nem allhatjak oket, hivatalokban is szemforgatas van, ha orosz nev van az aktan. Nemzetkozileg nem kedveltek.

2016. jan. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Sunshinedoll ***** válasza:
22%

Nem tudom, egyszer Cipruson nyaraltam és a szállodában sok volt az orosz, vacsoránál egy 120 kilós állat nekem jött és még ő volt felháborodva :D

Egyébként mikor Oroszországban voltam, akkor semmi bajom nem volt velük, normálisak voltak.

2016. jan. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Konyekkel kozlekedtek. "

"nekem jött és még ő voltfelháborodva"


Harmadik vagyok. Ezt én is tapasztaltam, főleg ha a reggeli csúcsban akar valaki felszállni a metróra. Ez legalábbis én úgy gondolom, az összes olyan mai FÁK országban jelen lévő viselkedés, ahol évtizedeken keresztül küzdeni kellett, hogy a bolt előtt sorban állva jusson kenyér, hús, cipő, stb.

Én erre vezetem vissza. Tömegként mogorvák az igaz, de ha számba veszem az orosz ismerőseimet, hát nagyon normálisak, segítőkészek.

2016. jan. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!