Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Nektek is van olyan érzésetek,...

Nektek is van olyan érzésetek, hogy Kelet-Európában alacsonyabb színvonalú az élet anyagiakat nézve, de minden másban sokkal magasabb minőségű?

Figyelt kérdés

Az emberek kevésbé stresszesek és/vagy depressziósak, sokkal fontosabb a család, a barátság, intenzívebbek a szerelmi kapcsolatok, az emberek úgytűnik sokkal inkább élvezik az életet, nempedig végigrobotolják érzelemmentes droidként.


Kicsit olyan, mint a Harry Potter-ben a mugli és a varázsvilág közti különbség.


Ti tapasztaltatok már ilyet, hogyha jártatok nyugati meg keleti országokban is pl. Ausztria és Ukrajna?



2016. febr. 23. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

A WHO 2012-es adatai szerint az öngyilkossága ráta szerint az első 5 európai ország a következő:

1. Litvánia

2. Magyarország

3. Fehéroroszország

4. Ukrajna

5. Lengyelország

(ha Oroszországot európainak vesszük, Litvánia és Magyarország közé jön)


Részemről ennyi elég cáfolatnak.

2016. febr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Ez esetleg O Ráhelre lehet igaz. Nem tudom te merrefelé jártál én éppen az ellenkezöjét láttam.
2016. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hollófernyiges ***** válasza:
49%
2016. febr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem értek veled egyet.
2016. febr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 Mexikó?! itt valami nem oké :D
2016. febr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem sincs igazad és ezt magamon is tapasztalom sőt a környezetemben mindenkin. Nekem konkrétan a saját magánéletem és minimum életfetételeket is nehéz biztosítanom. Szerinted ha valaki naphosszat dolgozik hogy legyen pénze mikor marad idejére a családjára? Ha valakinek nincs pénze, rosszabb az életszínvonala akkor nyilván a javításon fog törekedni, igaz a mondás hogy a pénz nem boldogít de nélküle élni se lehet pl. Nem tudok szórakozni, akár moziba menni vagy beülni egy kávéra. Én eléggé stresszes vagyok, rossz a munkám, jobbat nehéz találni ami fizet is eleget, persze akinek alacsonyabb a végrezztsége annak meg gondolom még nehezebb.

Amiket leírtál az max. A kisebbségre és az ő színvonalukon élőkre igaz, ugyanis minél iskolázatlanabb valaki annál boldogabb, hiszen nem tudja felmérni a saját helyzetét, így a segélyből tengődők nyilván boldogok magukban, a semmiben de a nagy átlagra nem igaz amit leírtál.

2016. febr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!