Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Hogy telik a Húsvét? Mi a...

Hogy telik a Húsvét? Mi a menü és a program? És mit "tojt" a nyúl?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 06:50
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem elég rosszul:

- családom ketté van szakadva, nem tudok menni senkihez locsolkodni.

- édesanyám sincs itthon.

- pénzünk se lenne különösebb menüre vagy ajándékra.

- program: hátha felhív egy haverom és elmehetek hozzájuk.


sajnos nálam ez ilyen! :(

2010. ápr. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nállunk ilyenkor családlátogatás folyik. Reggelire anyu csinált sárgatúrót,tojást meg vett sonkát,kolbászt,meg fonottkalácsot. Aztán az unokatestvéreméknél lesz az ebéd,aztán elmegyünk a másik unokatestvéremékhez. Minden férfitag megpróbál meglocsolni valami büdi parfümmel ezzel tönkretéve azt a fél órát amit a hajamba fektettem még reggel.

Minden évben csokinyuszit,csokitojást kapok. Tesóm még pénzt is szokott de ő fiú...

Nagyjából ennyi:)


15/L

2010. ápr. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
zsíros kenyér teával, desszertnek szalonnabőr
2010. ápr. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagymamámhoz megyünk ebédre! Igy még nemtudom mi lesz a kaja, de biztos húsleves-rántott hús-sült hús -krumpli-rizs-és csomó süti!


Mindenkinek kellemes ünnepeket!:)

20/L

2010. ápr. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

péntek délutántól fáj az inyem,beszedtem halom fájdalomcsillapitot,de semmi...

párom nálam,rokonlátogatást nem csinálunk,tul sok a rendőr az uton...

én enni semmit levesen kiül,párom meg amit talál...

nyuszi majd holnap,nem hagyományos locsolkodást csinálunk párommal,remélhetőleg addig jobban leszek...

22/L

2010. ápr. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tegnap este elmentem a vigiliára, de a körmeneten már nem vettem részt, hazajöttem, mert egész misén émelyegtem, valami nagyon megfeküdte a gyomrom + menses + a tömjén és gyertyák füstje is felkavart, a menü kolbász, sonka, sárgatúró és kalács, de van húsleves, tiramisu is (lehet, hogy a tegnapért ez a ludas, jól meg lett locsolva kávéval a piskóta, kevesebb vagy kevésbé erős is elég lett volna), most nézem a Forma1-et, aztán befejezem a szakdolgozatom végső igazításait és elküldöm a konzulensemnek. Nem jön senki, mi sem megyünk senkihez, holnap elmegyek moziba, nem várom a locsolókat, a nyuszi meg nem tojik, nálam a papagájok tojnak.
2010. ápr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam az udvarban a kutyabogyó a husvéti tojás. Nem tartok húsvétot. Még 10 évvel ezelőtt olyan husvétolás volt, hogy ihaj!
2010. ápr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én nem igazán szoktam kapni semmi értelmeset, pénzünk sem lenne rá. Nekem a legnagyobb ajándék az volt, hogy sms-t írtam a barátaimnak.

Mondjuk ez a kettő kicsit ellent mond egymásnak, de amit otthon kapok, annak csak akkor látom értelmét, ha valami gyakorlati haszna is van. Ez már így megy pár éve.


Valaki elmagyarázná mi az a sárga túró ? Ilyenről még soha nem hallottam.

2010. ápr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!