Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Egyetértetek, hogy a keleti-sz...

Egyetértetek, hogy a keleti-szláv (orosz, fehérorosz, ukrán) európaiak a legszebbek?

Figyelt kérdés

Én nagyon szépnek látom őket.

De, lehet csak azért, mert ez a típus nem gyakori Magyarországon.


A bőrük nagyon világos (főleg az oroszoknak), "kiugró" arccsontjaik vannak, meg különleges szemszínük, ez olyan angyalarcúvá teszi őket.

Ennek ellenére a férfiak meglehetősen maszkulinok ,nagyok, a nők pedig nőiesek.


Egy ilyen embert elég könnyű felismerni az utcán, ha figyel az ember.



#orosz #szláv #ukrán #fehéroroszok
2016. márc. 27. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen így van,de a magyaroknak és a szlovákoknak sincs szégyenkezni valója az biztos :)
2016. márc. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem nagyon nem...
2016. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igazad van, általánosan elfogadott, hogy a szláv férfiak és a latin nők az etalon.
2016. márc. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is szépek a szláv nők,smink nélkül is nagyon szépek,ellenben sok magyar nővel,akiknek a szépségét egy vizes vattával le lehet törölni.
2016. márc. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Szerintem is szépek a szláv nők,smink nélkül is nagyon szépek,ellenben sok magyar nővel,akiknek a szépségét egy vizes vattával le lehet törölni."


Pont, hogy az orosz nők híresek arról, hogy mennyire vastagabb sminket használnak, mint a nyugat-európaiak...

Pl. [link]

2016. márc. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az európai-afrikai keverék (mulatt) emberek a legszebbek, férfiakban és nőkben egyaránt. Legalábbis én nagyon szépnek látom őket.


Mindazonáltal a szépség nagyon szubjektív.

2016. márc. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

18.05.


Annyira azért nem szubjektív. A harmónia még számszerűsíthető is. És a harmónia, az arány egész máshogy néz ki pl egy banán vagy egy alma esetében.


Lehet valakinek szép a japán kockásított alma, ami ötletnek talán különleges, ha elég oktalan is, de az alma mint olyan külső jegyeit nem mutatja. Pedig a szépség külső jegy lenne inkább, nem?


Igen, - hiszen a kérdés európaiakra vonatkozott- az orosz északi fajta lehet a legesztétikusabb, attól függetlenül, hogy vannak nők közöttük, akik nagyon erősen festik magukat. De a festék alatt könnyen lehet ők is olyan áttetszően fehér bőrűek.

2016. ápr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kimagaslóan gyönyörűek! Nem tudom miért sokáig azt hittem az északi skandináv népek tetszenek legjobban, most a keleti, észak-keletiekkel vagyok ilyen elfogult.



(Viszont jártam olaszországban is - az ilyen tengermenti népek is nagyon szépek egészségesek: ami egyből feltűnt az hogy milyen ragyogó fehér a fogsoruk)

2017. jan. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!