Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Milyen néptáncos üveget...

Milyen néptáncos üveget tudnék rendelni és honnan? Van-e valami rögzítő módszer amivel a fejemen tudom tartani?

Figyelt kérdés
Szokásosan üveges táncról van szó, de most bajban vagyok: nem tudom az üveg nevét vagy honnan tudnék rendelni. Az aljára már láttam hogy tettek valamit amivel könnyebben megáll a fejemen.

2016. ápr. 23. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A kellékboltban lehet kapni széles talpú, nagy bemélyedésű üveget. De akármilyen kicsit széles talpú üveg megteszi, de fontos hogy az alja ne egyenes legyen, hanem legyen homorú ( nekem törley pezsgős üvegem van) a cimkét leszeded róla, megtöltöd bornak látszó folyadékkal ( úgy, hogy stabilan álljon a fejeden, ne legyen nehéz) bele egy dugó, szalagot is köthetsz rá, valamint, hogy ne csússzon, én az alját leukoplaszttal ragasztottam le.
2016. ápr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én olyan változatot ismerek hogy az alját szilikonos ragasztóval kell bekenni (hobby boltban lehet kapni, zöld tubusos) és akkor nem fog csúszkálni
2016. ápr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon köszönöm:)
2016. ápr. 30. 18:54
 4/4 anonim válasza:
Igaz, hogy már régen kèrdezted, ezèrt esetleg csak egy jótanács. Mi amikor üvegest táncoltunk, akkor egy gyenge smirgli korongot ragasztottunk az aljára. :))
2017. szept. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!