Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A legtöbb embernek miért nem...

A legtöbb embernek miért nem tetszenek a régi lerobbant gyártelepek, ipari létesítmények?

Figyelt kérdés
Meglátnak egy régi rozsdás gyárat betört ablakokkal, széttört beton közül növő gizgazokkal és fújognak, elszörnyednek, inkább mennének máshova. Miért?

2016. máj. 4. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert alapvetően nem szépek esztétikailag. Elhagyatottak, sötétek, kicsit szomorkásak. Személy szerint nekem tetszenek, mert olyan titokzatosak, szívesen megnézném őket belülről.
2016. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%

Mert begyepesedettek, és fogalmuk sincs mi a szép, egyedi és ami kitűnik a szürkeségből az ronda. Az emberi társadalmat a média abba az irányba taszítja, hogy mindenki hasonlítson a másikra, és aki nem olyan mint mi, azt taszítsuk ki. Ezért.


Szerintem is jól néznek ki, de őszíntén szólva, embert még nem láttam fújjogni rájuk, vagy elszörnyedni rajtuk

2016. máj. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Számomra például minden régi elhagyatott, lerobbant épület vegyes érzéseket kelt bennem. Egyrészt izgalmasnak találom bebarangolni, felfedezni őket, a múlt egy darabkáját, de hangulatfüggően, máskor pedig egyszerűen a látványuk az elmúlást juttatja eszembe, ami nem egy túl pozitív gondolat.
2016. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 zgyzgy ***** válasza:
2016. máj. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A gyár addig szép, ameddig dolgozik:) [link]
2016. máj. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!