Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ipari kamera női próbafülkében...

Ipari kamera női próbafülkében? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Osztálytársnőm fiúja, nagy bevásárló központban dolgozik, (korlátozott értékű hírforrás)mesélte. Az egyre gyakoribb lopások miatt a próbafülkékben (melltartó, fürdőruha próba stb) kamerák működnek. Műszak után a felvételeket törlik, de a menő fiúk előtte még kimazsolázzák a felvételeket, sőt egy-egy "érdekesebb" részt félretesznek maguknak. Szerintetek ez lehetséges, vagy inkább csak felvágós kamu szöveg?

2012. nov. 8. 08:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tescoban van próbafülkében.
2012. nov. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Húú ez nagyon para
2012. nov. 8. 08:25
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
igen, lehetséges, mivel történtek már ennél durvább dolgok is az emberiség töténetében
2012. nov. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez a tudat nem zavar titeket? Egyébként, meg minek vannak azok a kijáratnál csipogó izék amiket a pénztárnál vesznek le? Az nem elég?
2012. nov. 8. 08:30
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Azokat könnyű eltávolítani akár már egy öngyújtóval is.
2012. nov. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok helyen van,nézz csak körbe figyelmesen,aprók,de láthatóak.


Nem igazán zavar,bugyim nem veszem le,ha a mellem megnézik,akkor nézzék,szánalmas ha valakinek ennyi az öröme...

2012. nov. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem zavar. Pedig nem hiszem, hogy engem érdemes lenne nézni,mert nem vagyok mai csirke...

Ahol kamera van, ott nem próbálok / veszek semmit.

2012. nov. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%

Nem kellene így lennie, ha nem lenne a magyar annyira hozzászokva a lopáshoz. Engem is zavarnak a kamerák, de az még jobban, hogy egyáltalán szükség van rájuk.

Amikor ide is elkényeztetett 13 évesek írogatnak, hogy hogyan lopják el az elemet, meg ruhaboltból a ruhát.

Vagy volt munkahelyemen az volt, hogy a csemegepultban álló csaj simán összevágott magának egy szendvicset, mondván, hogy az neki jár. Persze nem fizette ki. A nagyobb értékű szeszes italokról, cigikről, rágóról, kasszából lopásról nem is beszélve.

Undorító.

2012. nov. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érthető, hogy van kamera, sajnos nálunk szükséges.

Viszont ilyenkor illene kiírni, hogy kamera van a fülkében, és a felvételt diszkréten kezelik, letörlik, stb. Ez lenne a minimum.

2012. nov. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Léteznek ilyen üzletek,én 3 évig dolgoztam egy bevásárlóközpont egyik nagy ruhaboltjában,éppen a monitoroknál.Nekünk minden próbafülkében speciális tükrök voltak amiken hátulról át lehet látni s mindegyik mögött volt egy mozgatható,fókuszálható kamera.Nem volt olcsó megoldás de figyelembe véve a lopási kisérletek számát (napi szinten többször is) ez a befektetés rövid idő alatt megtérült az üzletnek.Mi is naponta töröltük azokat a felvételeket ahol a mi szempontunkból semmi érdekes nem történt.Amúgy meg semmi perverz öröm nincs ebben a munkában sem,talán az első 1-2 hónap még érdekes,felvillanyoz néha,de utána már beáll a rutin,mint egy nőgyógyásznál,megszokod amit minden nap 8 órán keresztül látsz s csak végzed a dolgod.Felvételeket törlés előtt magadnak elmenteni elméletileg lehet,de nem érdemes,mert titoktartási szerződésed is van a munkáltatóval s ha kitudódik hogy kis videókkal sumákolsz akkor nagy kellemetlenséget csináltál magadnak.Persze sok minden történik a próbafülkékben amiknek semmi közük sincs sem a ruhapróbáláshoz,sem a lopáshoz,ezek az igazi csemegék,de ezt most nem részletezem :D
2012. nov. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!