Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Szüleimet illik előre beavatno...

Szüleimet illik előre beavatnom, ha megfogom kérni a barátnőm kezét?

Figyelt kérdés

2016. máj. 19. 18:04
 1/5 anonim válasza:
Én elmondanám nekik előre. Nem azért mert kötelező, hanem mert ez is egy nagy lépés az életedben és megérdemlik h már előre örüljenek nektek.
2016. máj. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én beavatném. Lány vagyok, és szeretném, ha a párom majd az én szüleimet is beavatná. De természetesen ez a te döntésed, nem tudhatom, milyen a kapcsolatotok.
2016. máj. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen a kapcsolatod velük, nem kötelező.


Ami egy régies szokás, az az, hogy a barátnőd apjától titokban kérsz engedélyt, de már eléggé túlhaladtunk ezen is.

2016. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 UseYourBrain válasza:
Ha jó a kapcsolatod a szüleiddel akkor igen. Ismertem olyat is aki mindenkinek elmondta kivéve a jövőbeliének és összehívta mindkét családot a leánykérésre, hogy mindenki átélhesse a pillanatot. Vagy teheted teljesen titokban ha szeretnéd, hogy a meghitt pillanat csak a tiétek legyen.
2016. máj. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha jó a kapcsolatom,én mindenképpen,de nem illendőségből,hanem mert érdekelne a véleményük.

Sajnos rossz házasságot kötöttem,ettől úgy padlót fogtam,hogy a mai napig is csak fél lábbal tudtam felállni a gyermekemmel.Nekem sajnos nagyon rossz szüleim voltak,s egyedül vagyok a mai napig is,semmiféle segítségem nincs,s itt nem csak anyagiakra gondolok.

2016. máj. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!