Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A nagy feminisita világnézetü...

A nagy feminisita világnézetü nők, miért ténykednek haziasszonyként, ahelyett hogy elmenjenek dolgozni és karriert épitsenek? Kerdezem ezt nőkent

Figyelt kérdés

2016. júl. 28. 10:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
6%
10: én nem vagyok nőellenes, de ezek közül elég sokkal van gond, nem csak azzal, hogy Iggy Pop nőnek öltözik...
2016. júl. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 VéleményKifejtő@ válasza:
4%
Drága szívem te nem érted mire célzok a feminizmus jó ötlet volt VOLT már a nők nincsenek elnyomva (jó az iszlám államokat hadjuk ki mert nekik a vallásuk ilyen uralkodok a másik felett és gyilkolászok) a feminizmus címszó alatt lévő fehér heteroszexuális férfiak gyűlölete az nem a feminizmus megadta jogokat a nőknek amire vágytak mindent megkaptak amiért régen küzdöttek a nősoviniszták csak előjogokért küzdenek (főleg nyugaton)
2016. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 VéleményKifejtő@ válasza:
0%
A muzulmánokat például nem támadják mert: mert ők engedik be őket az országba ők pénzelik őket.Ha a muzulmánt támadná hogy veri a feleségét akkor az gondolkodás nélkül neki esik a d*agadt femináci csürhének és félholtra veri
2016. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
53%

#9: mit nem értesz ezen?

Fejlődő országban felakasztják, ha a fennálló rend ellen lázad, a férfit és a nőt is. A nők pedig nem szeretik annyira a fizikai harcot - inkább csak halkan beszélnek, és ha lehet, akkor külföldről.

Amerikában pedig már régen egyenjogúság van, és aki ott feministának mondja magát, az a női előjogokért harcol (pl. kvóta, stb) és a férfiak elnyomásáért.

Ott viszont tényleg kockázat nélkül lehet "harcolni" - hiszen már NINCSEN férfiuralom. Most már ők női uralmat akarnak... aminek valóban van némi alapja, de csak kb. 5%-osnak.

2016. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 VéleményKifejtő@ válasza:
0%
Az amerikai "feministáknak" annyit tudok mondani hogy:TRUMP TRUMP TRUMP
2016. aug. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én visszítérek a kérdésre magára.


Szerintem a feminizmusnál fontos az, hogy a választás lehetőségét megszerezzék mindenkinek. Mert a 21. században élünk, de mégis olyan propaganda van a TVben, hogy unokát kell szülni Ákosnak meg Kövér Lászlónak...


Én személy szerint nem lennék főállású anya és feleség, nem elégítene ki, nem érezném jól magam egész nap otthon, de ha valaki ezt akarja csinálni hát tessék, nekem teljesen mindegy hogy éli az életét. De a társadalom és az állam ne szóljon abba bele, hogy hogyan dönthet egyáltalán valaki. Én csak simán nem értem, hogy miért kell beleszólni abba, hogy felnőtt emberek hogyan döntenek az életükről.


És persze, népességszaporulat... De egyedülállók vagy meleg párok nem mehetnek spermabankba, illegális a béranyaság és csak 3 beültetést támogat az állam. De az meg tök oké, hogyha becsúszik valakinek a gyerek, de semennyire nem akarja.

Tényleg ez a nagy választási lehetőség?

2016. aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!