Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Kollégium vagy bejárás?

Kollégium vagy bejárás?

Figyelt kérdés
1 évig voltam kolis. Igazából csak 35 km szóval nincs messze, de félek, hogy nem bírnám a buszozást. Reggel 6:40-kor megy a buszom és 49 percig utaznék. Imádok itthon lenni sokkal jobb mint a koliban. De a bejárástól meg tartok. Szerintetek?

2016. aug. 4. 00:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez attól függ hogy vannak-e normális buszaid az óráid után,amivel haza tudsz menni.
2016. aug. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 piriiiii ***** válasza:
72%
Én is voltam egy évig kollégista, pedig nekem közelebb volt a sulim (kb félóra a buszút a két város között, de mindennel együtt legalább egy óra volt a házunktól eljutni a suliig). De kollégiumot - kösz, nem, soha többé (pedig most egyetemre megyek és az albérletek horrorárúak... :/). Viszont azért gondolj bele, hogy így 1,5-2 órát utaznál minden nap összesen. És lehet, hogy délután egy csomót kellene várnod. Mondjuk nekem is gyakran volt olyan, hogy építették az utat és 40-50 percet buszoztam... és túléltem. De fárasztó azért bejárni.
2016. aug. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
En ennel joval tobbet buszoztam es meg varakozni is kellett sokat. Utaltam, de tuleltem. Viszont ha neked van normalis mentrend akkor szerintem nem erdemes koliba menni. (Bocs hogy nincsenek ekezetek)
2016. aug. 4. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a sok utazás a rossz, azt az időt el tudod tölteni, ha nem te vezetsz. Hanem az, hogy korán kell kelni.
2016. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Én is bejárós vagyok, napi 3 órám elmegy a be- és kimenetettel. De nem lennék kolis annak ellenére, hogy nagyon fárasztó.
2016. aug. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Igen, sűrűn járnak buszok, vonatok a két város között. Kb fél órával kéne korábban kelnem mint a koleszban szóval annyira nem húzós. Attól még tartok a bejárástól :/
2016. aug. 24. 14:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem olyan sok idő. Egy Budapest méretű városban például rengetegen városon belül is utaznak ennyit vagy még többet.
2016. aug. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
10 even keresztul voltam bejaros, minden reggel haromnegyed hatkor kelltem, hogy elerjem a fel hetes buszt. Delutan fel 3 korul vegeztem, de utana tancra/zeneiskolaba/enekkarra stb. jartam vllt hogy nem ertem el a kora esti buszomat sem es akkor csak 9kor ertem haza , de soha egy pillanatot nem panaszkodtam es nem zavart, megoldottam a tanulast, meg gimnaziumban is es pihenni is tudtam. (Amugy a tavolsag kb. ugyanannyi volt mint nalad)
2016. aug. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! (:
2016. aug. 27. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!