Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mennyire érdekelne titeket...

Mennyire érdekelne titeket egy angol szokásokkal, konyhával, kultúrával foglalkozó blog?

Figyelt kérdés
Gondolkozom, hogy elkezdek egyet, nem tankönyvszagúan, hanem inkább személyes hangvétellel. Esetleg belevenném magát az angol nyelvet is, hogy a nyelvtanulók is profitálhassanak belőle.

2016. szept. 4. 12:50
 1/4 B2man ***** válasza:
100%
Jó ötlet. Én szívesen látnám!
2016. szept. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon! Ha (nem, nem ha, inkább amikor :D) elkezded, küldd el a linkjét, követni fogom.
2016. szept. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vágj bele, ha kedvet érzel hozzá! Semmi esetre se hagyd kihasználatlanul azt, amihez kedved és tehetséged van. Az olvasóközönséged úgyis ki fog alakulni.


Engem az angol kultúra csak olyan szinten érdekel, amennyit mégis illik róla tudni (teljesen más az érdeklődési köröm), de a receptek például engem is érdekelnének.


Azt meg kimondottan szeretem, ha valaki személyes hangvétellel ír valamiről, nem tankönyvszagúan. Az ilyen írásokat akkor is szívesen olvasom, ha nem az én kedvenc témáimról esik szó. :)

2016. szept. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
I would love it. XD
2016. szept. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!