Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Hegedűvel szerenádot adni...

Hegedűvel szerenádot adni manapság szép dolog?

Figyelt kérdés
2016. szept. 25. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Csak ha a kisjány a puszta közepén lakik... különben a szomszédok csoportosan fogják kifejteni, hogy mit csinálj vele a szerenád után, és azt milyen pózban.
2016. szept. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
További szép napot!
2016. szept. 25. 22:19
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egészen különleges és nagyszerű!
2016. szept. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Legközelebb írd oda, ha csak a helyeslésre vagy kíváncsi. Az hogy te kanos vagy, a magánügyed. Akkor is, ha ezt ebben a szerinted lírai, de valójában mindenki más számára zavaró és idétlen formában próbálod meg kinyilvánítani... és valószínűleg a lány is el fog zavarni vele a francba. NE csináld közterületen.
2016. szept. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha fogalmi problémád van,kérlek ne kommeltelj :)
2016. szept. 25. 22:40
 6/13 anonim ***** válasza:
4-es NEm kell mindenhez hozzászólni, nem mindenki utálja a hegedűt- sőt!sokan szeretik, és "közterületen" is felvidítja őket. De költözz olyan helyre (ide pl ahol én lakom), ahol autók, buszok tülekednek, sziréna sziréna hátán (közel a kórház és a tűzoltó-állomás) a szünetekben meg esténként részegek obégatnak:D:D
2016. szept. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Persze, hogy az! Mindig és bármivel is az lesz! Szomszédok is örülni fognak neki, legalábbis én azt tenném.
2016. szept. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én is szeretem, ha utam során meghallok egy szép hegedűszót, ami kiáramlik a nyitott ablakon, vagy az aluljáróban szól - jobb lesz tőle a napom
2016. szept. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szép, ha:

- nem zavarja vele a hősszerelmes az ott lakókat (szóval pihenőidőszakban ne... este 10 után, vasárnap hajnalban ne)

- tud játszani a hegedűn profi módon (más esetben ne, akkor se, ha már tanulja... ahhoz gyakorlás szükséges, hogy szépen szóljon az a hangszer, és ne úgy nyekeregjen, mint a köszörű meg egy bagzó macska éjjeli nyávogása együttvéve)

- ha lány elküldi, akkor el is megy

2016. szept. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha tisztán játszol, akkor igen.
2016. szept. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!