Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nem szép dolog, ha én azért...

Nem szép dolog, ha én azért imádkozom, hogy a Jóisten vegye végre magához a nagymamámat?

Figyelt kérdés

87 éves. Nagyon beteg. Már alig eszik valamit. Kb. 1 joghurt vagy egy fél túró rudi a napi adagja. Inni csak úgy tud, hogy anyukám befecskendezi a folyadékot a szájába. Igy napi szinten megiszik 30 ml folyadékot. Ha többet adnánk neki, kihányná. Igy is naponta 2-3-szor hány.

Székelte már hetek óta nincs. A veséje tönkre van menve. Egész nap csak fekszik. Alig lehet érteni, amit mond, tele van felfekvésekkel. Anyukám éjjel-nappal mellette van és ápolja.

Apukám 5 hónapja halt meg. 2 évig tartó nagyon súlyos betegség után.

Az egész család teljesen ki van idegileg, lelkileg, anyagilag és fizikailag. Nagymami meg fog halni. Ezt az orvos is megmondta és nyilvánvaló. És már nem is visszük kórházba sem, mert nem csinálnak vele semmit.

Miért hagyja még Isten tovább szenvedni, miért nem veszi már magához és vet véget a szenvedéseinek?


2008. dec. 4. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt ne legyen lelkifurdalásod. Szerintem természetes, ha így gondolod. Sok éve az én nagyapám is ilyen beteg volt, mamim egy évig ápolta és mindenki azt kívánta, hogy legyen vége már a szenvedésnek, mert ez már nem élet és nem méltó egy emberhez sem. Aki keresztény hitű és hiszi, hogy ezt valahol másutt döntik el, azt nem akarom a hitében megbántani, mindenki úgy gondolja, ahogy az ő hite szerint történnie kell, de én ezt gondolom.

Minden jót kívánok Nektek és kitartást édesanyádnak!

2008. dec. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen megertelek, talan, ha tudna, o is imadkozna, hogy legyen vege a szenvedesnek. Es nemcsak o, hanem ti is ugyanugy szenvedtek. Le a kalappal edesanyad elott, ez egy nagyon-nagy problema millio csalad eleteben, ezert talan jobb, aki oregek otthonaba tudja adni a mamat. Hiszen igy, talan anyukad meg a munkahelyet is elvesztette, nem tudom, ezek utan fog e meg talalni valamit.

Remelem lesz anyukadnak ereje ujra talpra allni majd, ha a mama nem lesz mar!

2008. dec. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerencsere anyukam mar nyugdijas 3 eve. Igy tudta apukamat is apolni.
2008. dec. 4. 16:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért imádkozz, hogy azt tegye vele az Úr, ami neki a legjobb, így szó szerint.
2009. júl. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár az Úr bölcsen cselekszik...
2009. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!