Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A török fiúk általában olyanok...

A török fiúk általában olyanok természetre, mint az olaszok?

Figyelt kérdés

Bensőségesebb kapcsolatom egyikkel sem volt.


Az egyetemen vannak olaszok.

Egyáltalán nem félénkek, ellenkezőleg,nagyon rámenősek.Megérkezésük után rá egy hetére, már otthon érezték magukat.A szőke haj, kék szem látványára megőrülnek.

Engem például az egyik követett több utcán át, még házassági ajánlatot is kaptam.

De, nem most jöttem le a falvédőről, ezek a fiúk csak kalandot kalandot keresnek.


Nem véletlen az a mondás "az olasz férfi örökké szeret majd téged, feltéve, ha a végítélet két múlva lesz"


A nyáron voltam Törökországban, ott tapasztaltam, hogy az öltözködésük teljesen ugyanaz, mint az olaszoknál.Főleg ahogy az ingeket viselik, az a tipikus "macsós".

A borosta, arcszőrzet szintén.


De vajon másban is hasonlítanak-e?



2016. nov. 2. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Ha rendes torok ferfit talalsz, akkor az nem igy fog viselkedni (macsosag, kigombolt ing meg tarsai), ellenben vele megfogtad az isten labat:). Max. az hasonlit hogy sok a barna haju, barna szemu emberke, de ha sok idot toltesz Torokorszagban, sok varosban jarva (inkabb tajegyseg), akkor latni fogod, hogy milyen "klasszikus" torokos arcvonasok leteznek, ami utan mar egyaltalan nem hasoblitanak senkihez.
2016. nov. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki természetét a családja, a népközössége, a szokásaik és a vallása határozza meg. Úgy hogy e török fiúk egyáltalán nem olyanok természetre, mint az olaszok...
2016. nov. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem, egyáltalán nem olyanok, mivel egyrészt muzulmánok, így alapjáraton véve mások a szokásaik és normáik.

Valamint a törökök 90%-a agymosott, mivel egy diktatúrában élnek erdogan alatt.

2016. nov. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy hülyeség. Teljesen mások az olaszok, eleve már attól mások, hogy az olaszok keresztény a törökök pedig muzulmán országból származnak.

Olaszok nem annyira szolgalelkűek, mint a törökök, ennek nyílván oka, hogy Erdogan totális diktatúrát épített ki.

A borosta és arcszőrzet alapján nem kéne általánosítani. Vannak olaszok és törökök közt is jócskán "macsók" magyarul bunkók, akiknek a szájuk nagy, de olaszok esetében 30 éves korukig a mamma-val élnek. :D

2016. nov. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!