Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A németek leellenőrzik a...

A németek leellenőrzik a kukába kidobott szemetet?

Figyelt kérdés
Tegnap megittunk egy két dobozos sört. Ma jól összegyűrtem őket és kidobtam a mindenes /fekete/ kukába. A műanyagosba szokták a fémet is gyűjteni de nem akartuk, hogy a szállásadóink kifürkésszék. (nagyon alkohol ellenesek) Ma amikor suliba mentem, a város másik részén, láttam pár ugyanilyen mindenes szemetes zsákot "visszadobva", felszólító cetlivel. Félek, hogy a mi sördobozainkat is kibökik majd. Visszadobhajták emiatt? Még csak egy két hete vagyok itt. Elvittem volna szívesen máshova a dobozokat de nincsenek nyilvános kukák a környéken.
2016. nov. 4. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ellenőrzik. Bio-ba pl. nekünk került zacskó, ès nem vittèk el. Komolyan veszik hogy mit mibe dobsz. Nem veletlen van ràìrva hogy papìr, můanyag, bio. Dobozos sör dobozát műanyagosba kell dobni, nem a mindensbe.
2016. nov. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nalunk a doboz sort is mashova kell, oda ahova a konzervet. Es igen ellenorzik, sot en a sajatomat is szoktam ugyanis van olyan kedves lakotars, aki a mi kukankba dob pl muanyagot, tetra-packot, vagy akar femet. Ezt nalunk mind kulon kell gyujteni. Ilyenkor szepen fogom es kidobalom a mienkbol es ott hagyom a kuka mellett. Ha valaki ennyire lusta, hogy elvigye osszegyujtve a szemettelepre, az kapja be.
2016. nov. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ja meg annyi: nekunk az alberleti szerzodesben is benne van, es a lakohaz falan is kint van a hirdetmeny, hogy felmondasi ok, ha tobbszor elofordul, hogy nem rendes helyre dobalja valaki a szemetet. Ugyhogy igen, komolyan veszik.
2016. nov. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor inkább kiszedem onnan, jobb a békesség. Köszönöm a válaszokat!
2016. nov. 5. 14:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Tartomànyonként vàltozik a szigor de alapvetően igen ellenőrzik.
2016. nov. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!