Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen gondolat vezérli azt...

Milyen gondolat vezérli azt az ember, aki más kukájába pakolja a szemetét?

Figyelt kérdés

A Balatonon van egy nyaralónk, és elég sok lom összegyűlt, így rendeltem egy konténert pénteken.

A teherautó nem fért be a kertbe, így a kapubejárómba rakta le, én pedig pénteken félig megpakoltam.

Hétvégére haza kellett utaznom, most pedig ahogy visszamentem a konténer tele volt bútorokkal,szivacsokkal, jó púposra rakva.

Szerencsére van egy senki földje rögtön a házam mellett, oda kipakoltam ami nem az enyém, és egy cetlin ráírtam,hogy nem illik ilyet csinálni.

Még így is kicsi a konténer, nem is fért bele minden cuccom, de már semmi sem fér bele.

Ráadásul külön felháborít,hogy egészben rakta be a bútorait, legalább felvágta volna, vagy én nem tudom, de olyan púposra pakolta nekem,hogy ha akarná se tudná elvinni a konténeres autó.

Valamelyik szomszédomra gyanakszom, ők ott voltak még pénteken, ma egyik sem volt, de nekik is megvan a számom, nem igazán ismerjük egymást, de azért ha azt mondja,hogy figyelj, nincs annyi szemetem,hogy konténert kelljen rendelnem, de adok neked 5-öt, és akkor tedd már bele....vagy legalább felvágja, de nem egybe belevágni mindent, én meg majd még vágjam is fel neki?

Nekem ehhez nem lenne pofám...


2016. aug. 1. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Azzal te is bűncselekményt követsz el ha közterületre pakolod ki a konténerből a szemetet még akkor is ha nem a tiéd az a szemét. Beszélhetsz a szomszédokkal de lefogják tagdni de lehet nem is ők voltak. Amit én csinálnék: Azt mondanám a szomszédoknak hogy nem-e látták ki volt mert nemsokára kifogod hívni a rendőrséget , azt is mondhatod volt egy kamera az udvaron felszerelve és majd a rendőrökkel együt negfogod nézni mi is történt pontosan ...
2016. aug. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem az én szemetem, nem én raktam ki, innentől kezdve én nem érzem azt,hogy ezzel bűncselekményt követnék el.
2016. aug. 2. 07:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Az két külön dolog hogy te mit érzel és hogy mit mondd a törvény ! Egyénként ha már volt valaki olyan hogy berakta hozzád a szemetét és ezért te föl vagy háborodva és ráadásul különbnek is tartod magad akkor nem értem miért rakod ki közterületre ha te ilyent nem tennél mással ...


Amit te csináltál az sem szép emberi magatartás , ha már valaki ki.aszott velem akkor én meg ki.aszok a környezettel és odarakom a bútorokat ... de persze ahogy te mondtad te különb vagy .


Ez ennek a társadalomnak a rákfenéje , ha valaki szemét a másikkal az is szemét lesz valakivel , jelen esetben a környezettel ...

2016. aug. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Írd meg kérlek,hogy hol laksz, és akkor legközelebb lerakom a házad elé, mert te úgyis elviteted a saját költségeden, és mindenki jól jár.

Jogtalanul rakta le a szemetét, a házam elé, én arrébb raktam, és ennyi.A saját szemetemet elvitettem,fizettem érte, úgy gondolom nem az én hibám, ha valaki tahó.

Ha te elviszed ingyen más szemtét, akkor szólj, mert van még, ha meg nem, akkor nincs értelme a vitánknak.

2016. aug. 2. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!