Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Hol találhatok francia kultúrá...

Hol találhatok francia kultúráról, vagy népszokásokról leírást, vagy könyvet?

Figyelt kérdés
A google egy nagy kaki, mert nem találtam benne semmit. Esetleg valami más kereső? Sürgős lenne, mert házidolgozatot kéne írnom. 10 oldalt. Lehet épp történelem is, de azt nem szeretném, inkább kultúra. Vagy lehet más francia nyelvű állam is, pl. a Benelux államok valamelyike, vagy Kanada.
2008. okt. 12. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Hiszed vagy sem, a google-lel mindent meg lehet találni az ég világon, csak bénán kerestél. Talán először vess latba egy kis logikát és észt, aztán nyomd meg a keresés gombot.
2008. okt. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem seggfej hozzászólásokra voltam/ vagyok kíváncsi, képzeld el, hogy tudok keresni a google-ben..!! De nem találtam semmi hasznosat!
2008. okt. 12. 12:16
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem találtál hasznosat akkor nem tudsz. Találtam egy tucattal 2 kattintásra.
2008. okt. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2009. nov. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem is hasonló témában kell házidogát írnom és én se találok semmi használhatót...legalább 100féleképpen kerestem már rá ugyh k.ss s.ggfej
2009. dec. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!