Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A mediterrán országokban,...

A mediterrán országokban, Törökországban a "turistazónákban" levő srácok tényleg amolyan szerencsevadászok?

Figyelt kérdés

Én eddig csak Olaszországban jártam, ami déli.

Én is tapasztaltam,hogy az olasz pasik túl közvetlenek.De, betudtam annak,hogy ilyen kultúra.


Van egy barátnőm, aki megjárta ezeket az országokat, Olaszországot,Spanyolországot,Törökországot.

Tegyük hozzá, hogy ő kiemelkedően szép, természetes szőke hajú,kék szemű.Majdnem, mint Charlize Theron, csak fiatalban.

Na, hát őt körbe ugrálták ezek a déli pasik.


Állítása szerint, a törökök a legrámenősebbek.Azt hitték, hogy azért van ott,hogy férjet keressen magának.

Meg vittek neki virágot, próbálták meghívni teázni,kávézni, meg hasonlókra.

Viszont ő, ahogy szokta mondani "nem most jöttem le a falvédőről", ezek a csini sötét hajú pasik csak egy kis kalandot keresnek.


2017. márc. 25. 14:00
 1/3 anonim válasza:
45%
Azoknak az Európai nők csak eldobható tárgyak... Jó lenne ha a nők inkább a saját fajukból választanának. Majd rá jön a sok hiszékeny buta liba hogy milyen ezeknek a kultúrájuk ha majd össze veri a pasi meg 5 méterre utána kell sétálnia a cuccokat cipelve...
2017. márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg általában kalandot keresnek, persze lehetnek kivételek.(ismerek is ilyet)

De ha jobban belegondolunk ,akkor ez logikus. Attól függetlenül, hogy hol vagyunk külföldiek. Elvégre ha külföldi vagy, akkor nem ott élsz és az emberek többsége nem szeretne távkapcsolatot ,tehát ha megtetszel neki, akkor ez a lehetséges opció. Bárhol is vagy külföldi, nem kell bedőlni senkinek sem egy-két szép szóra.(itthon sem amúgy)

Valamint sok ember ,fiúk,lányok,amerikaiak,britek,olaszok akárkik a világon, ha külföldre mennek akkor nem zárják ki az ilyesfajta szórakozást egy helyivel, vagy akár egy ott megismert másik turistával,tehát a helyiek joggal feltételezik, hogy lehet esélyük és próbálkoznak.

A déliek meg sokkal barátkozóbbak és ezért nem félnek odamenni és csapni a szelet.

Szerintem nem csak arról van szó, hogy jaj ezek a déliek folyton csak kalandozni akarnak,mert én szerintem egy férfi az férfi Spanyolországban is, Magyarországon is és Svédországban is. Mindegyik szeretne csajokat megfektetni, csak szerintem felénk félnek a visszautasítástól vagy nem tudom. Olaszországban napjában több srácot "koptattam le" és egyik sem tűnt túl depressziósnak utána, kedvesen el is köszöntünk. Pont ezért,mert sokat próbálkoznak.:) Láttam egy videót , amit olasz srácokról készítettek,hogy hogyan udvarolnak. Volt benne egy olyan rész hogy és mit csinálsz,ha visszautasít a lány? És mondták hogy hát akkor mennek tovább és bepróbálkoznak egy másiknál.:D Ha itthon visszautasítanak egy fiút szerintem neki inkább elmegy a kedve az egésztől és nem is próbálkozik tovább.

2017. márc. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Déliekkel kevés a tapasztalatom, de velem a külföldi férfiak udvariasak voltak és tényleg nőnek érezheti magát velük az ember, míg a magyar férfiak a legalapvetőbb udvariassági szabályokkal sincsenek tisztában és nem is előzékenyek abban a vidéki nagyvárosban, ahol élek. Budapesten találkoztam néhány normális férfival, de ott meg néhány "veszélyesebbel" is, akik nemcsak átverik a nőket, de akár bűncselekményeket is elkövetnek ellenük. Manapság már csak ismerősökön keresztül vagyok hajlandó ismerkedni, mert tele van a világ elmebeteg állatokkal, akár külföldi, akár nem.
2017. márc. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!