Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért van ennek értelme? Mi a...

Miért van ennek értelme? Mi a különbség?

Figyelt kérdés

Nem értek valamit...

Mi a különbség a melltartó és a fürdőruhafelső között?

Miért kell a nőknek pólóban járni,ha a strandon anélkól mennek?Miért baj az,ha valakinek kilátszik a melltartója,vagy akár csak a pántja?

Ahogy elnézem,egyik sem takar többet a másiknál...és mégis.

Melltartóban kellemetlen sétálgatni,fürdőruhafelsőben meg nem...miért?


f/16


2010. máj. 28. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szokások kérdése, ünnepekre is kiöltözöl, még sincs igazából gyakorlati funkciója az öltözetnek.

A ruha teszi az embert, de szó szerint, ha nem kezdünk el öltözködni, még mindig szőrös majmok lennénk. :P

2010. máj. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz, mint a te alsógatyád és a fürdőnadrágod között.

Te sem fogsz egy szál alsógatyában rohangálni a strandon.

2010. máj. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

17:57-es tökéletesen megválaszolta a kérdést.


Plussz az anyaga is más.

2010. máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Fizikai különbség: ha csipkés melltartóban mennél be a tengerbe, először megsárgulna (mármint ha fehér), aztán megkeményedne, foszlana, tönkremenne még akkor is ha kimosod két fürdés között. A bikini felsőnek meg eleve erre van kialakítva az anyaga.


Társadalmi különbség: A melltartónak van egy bizonyos szexuális sugallata. Azért csipkés, hogy még erotikusabb legyen, nem attól mert jobban tartja a mellet. Ha melltartóban megy ki egy lány az utcára, akkor azzal ezt mondja: "Egy ribanc vagyok, azt akarom, hogy minél többen megbámuljatok, nem szégyellem magam, másszatok rám! Szexre éhezem!" Ha bikini felső van rajtunk, annak ez a jelentése: "Jajj de élvezem én a strandot, ottan annyira szép és jó, annyi vicceset látok hallok, és még bambi is kapható..." :D

Ha valakin van ugyan felső, de olyan, hogy kilóg belőle a melltartó felső szegélye meg a pánt, annak már majdnem az a jelentése, mintha rajta se lenne a póló, még akkor is, ha a lány nem veszi észre, és ezért tartjuk közönségesnek az ilyen öltözéket.

Azt hiszem kimerítettem a témát :D Amúgy az alsógatyás példa is teljesen tökéletes volt...bár nekem volt egy osztálytársam, aki egy alsógatya kinézetű rövidnadrágban jött be néha...hiába állította, hogy az nem boxer, hanem rövidnadrág :D:D:D Mindig szivattuk vele :P

2010. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én is fürödtem már boxerbe...semmi különleges nincs benne...és senkit se érdekelt.

Engem nem érintett meg az a válasz.De ne értsetek félre,a lényeget értem :D

2010. máj. 29. 22:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Rosszul nézed szerintem, mert melltartót a ruha alá vesz a nő különböző okok miatt (mert lógnak a mellei, mert átlátszó a ruha és furcsa lenne mondjuk egy értekezleten átlátszó fehér blúzban a nő stb)

Abban igazad van hogy a strandon hordhatná a nő a melltartóját is, csak az drága mulatság, mert egy jó melltartó kényes holmi és nem épp olcsó. erre ott van a strapabíró fürdőruha.

2010. máj. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja a másik, hogy miért nem járnak melltartóban vagy fürdőruha felsőben a nők az utcán, nyilvános helyeken? Mert szerintem azt meg törvény tiltja.

Próbálj meg kimenni a buszmegállóba egy szál boxeralsóban, mint a strandon és utána írd meg, hogy mit szóltak hozzá az emberek/ törvény őrei? Bár a pszichiátrián nem biztos lesz hozzáférésed, de majd ha kiengednek.

2010. máj. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:D Előbb megfontolán:D De tetszik az ötlet :DDDD
2010. máj. 30. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!