Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Vannak akik utoljára hagyják...

Vannak akik utoljára hagyják a karácsonyfa vételt?

Figyelt kérdés

Mikor szokás megvenni a karácsonyfát? Karácsony előtt hány nappal. Már aki akar egyáltalán karácsonyfát venni.

Vannak akik még nem vették meg közületek, de majd az utolsó pillanatban?



2017. dec. 21. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Üdv. Most már megvan, földlabdás, de volt úgy, hogy 24-én vettem, mielőtt bezárt az árus, és 2000 Ft-ért adott egy szép nagy fát.
2017. dec. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

23-án szoktuk megvenni, mert nem tudjuk hol tárolni 2 hétig karácsony előtt.

De most megvettük már 20-án, mert olvastam, lesz hó, és nem akartam csuromvizes fát behozni a lakásba. Most kerülgetjük

2017. dec. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pl én. Hiéna szokásnak tűnhet, ám nem az, ha belegondolok.


Egykori könyvkiadó cégünk valóban szép és keresett fotóalbum kiadványait szoktam cserébe felajánlani 24én az utolsó percben fenyőért.

Van hogy bejön, van, hogy úgy rázzák a fejüket, mint akinek be van gyulladva a füle.


AMit nem visznek el, az úgyis megy a szecskába. A könyv bolti ára több, mint a fenyőké. Ha nincs csereüzlet, beviszem a cserepes cukorsüvegfenyőt és probléma megoldva :D

2017. dec. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24-én zárás előtt szoktuk venni, dél körül.
2020. dec. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!