Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A skandinávok miért pont most...

A skandinávok miért pont most télen utaznak tömegesen egzotikus helyekre?

Figyelt kérdés

Voltam tavaly Gran Canarian és Tenerifen februárban és tele volt mindkét sziget svédekkel. Sőt az egyik településen csak norvégok éltek. Emiatt az árak jóval magasabbak voltak azokon a részeken.

Mindig feltűnt, hogy az angolok, németek után ők milyen sokat piálnak.


2018. jan. 5. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

- mert a nagy télben jobban vágynak a melegre, mint az átlagos időben

- mert télen az utazási cél helyén talán kellemesebb az idő, nem túl forró, mint nyáron

Én a skandinávokat nem láttam még olyan feltűnően sokat inni, mint az angolokat. Vagy csak jobban bírják :D

2018. jan. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, angolokat ivászatban nehéz megverni. Főleg mikor angol legénybúcsúsok jönnek. :DDD Skandinávok legalább igényesebbek magukra.
2018. jan. 5. 13:06
 3/5 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Télen Skandináviában egész nap sötét van és le kell vezetniük kicsit a deressziót.
2018. jan. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mert fáznak
2018. jan. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Ha jattolsz a futarnak kajarendeleskor elmondom neked nagyon szivesen!
2018. jan. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!